توزیع ۲۶ هزار بسته معیشتی میان کارگران فارس+تصاویر

1399/12/29

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، ششمين مرحله از رزمايش کمک مؤمنانه  سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس در ورزشگاه حافظیه شیراز با حضور سردار رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس، مدیران اجرایی استانی و جمعی از بسیچیان در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد.

مرمت خانه نیازمندان درشهر شیراز در قالب گروه جهادی

1399/10/27

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، گروه جهادی حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات شهید عبدالحسین برونسی سپاه بقیه الله (عج) شیراز به مدت دوروز و در قالب برنامه کمک های مؤنانه، اقدام به تعمیر و مرمت مسکن خانواده ای نیازمند درشهر شیراز نمود.

لازم به ذکر است که در این خانه یک خانواده ده نفره سکونت داشته که مشکلات زیادی داشته و برادران گروه جهادی با کاشی کردن حیاط و اتاقها و تعمیر حمام و دستشویی و ایزوگام پشت بام و...باعث خوشحالی و دعای خیر این خانواده شدند.

انتهای پیام/

توزیع ماسک رایگان در شهرک صنعتی شیراز

1399/09/30

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، هزار عدد ماسک رایگان به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت زینب (س) با همکاری شرکت خدماتی شهرک صنعتی بزرگ شیراز، حوزه مقاومت بسیج کارگری امام حسن(ع) ناحیه بقیه الله و پایگاه مقاومت شهید اسکندری شهرک صنعتی بزرگ شیراز در خروجی شهرک بین صنعتگران و کارکنان شهرک صنعتی توزیع شد.

توزیع ۲۰۵۰بسته کمک های مومنانه بین کارگران آسیب دیده از کرونا به ارزش تقریبی بیش از 10 میلیارد ریال.

1399/09/30

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها و در رزمایش کمک های مومنانه ،۲۰۵۰ بسته کمک های مومنانه بین کارگران آسیب دیده از بحران کرونا توزیع شد.

این بسته ها در بین کارگران فصلی، روزمزد و کارگران ساختمانی آسیب دیده از بحران ناشی از شیوع ویروس منحوس کرونا توزیع گردید.

در این مراسم سردار بوعلی فرمانده محترم سپاه فجر استان فارس و سرگرد پاسدار مختاری مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات فارس حضور و پیرامون اجرای طرح کمک مومنانه سخنرانی نمودند.

بازدید سرگرد پاسدار مختاری از کارخانه صنایع شیمیایی فارس

1399/09/26

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور،در بازدید از کارخانه صنایع شیمیایی فارس واقع در شهرستان زرقان که با حضور سرگرد پاسدار مختاری مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس، دکتر زارع معاون اقتصاد مقاومتی دادگستری فارس، فرماندار زرقان، رییس دادگستری زرقان، رییس سازمان محیط زیست، بهزیستی، نماینده دانشکده علوم پزشکی وتنی چند از مسئولین استانی و نیز شهرستان زرقان انجام شد، بحث آلایندگی این کارخانه و تأثیرات آن بر سلامتی مردم شهرستان زرقان مورد بررسی قرار گرفت.

اجرای شیفت ایثار در کارخانه‌ها/ توزیع ۱۰۰ هزار بسته بین کارگران در رزمایش دوم کمک مومنانه

1399/05/12

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و به نقل از فارس، علی‌ حسین رعیتی‌فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در مورد دومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه بین کارگران و کارخانجات گفت: تلاش بر این است در 14 مردادماه در قالب دست یاری‌گری کارفرمایان و نیز اجرای شیفت ایثار کارگران 100 هزار بسته کمک مؤمنانه با همکاری مدیران کارخانه‌ها و کارگران شامل لوازم التحریر و سبد معیشتی برای کارگران در 30 استان کشور توزیع می‌شود. 

ابتکار خلاقانه شیرازی‌ها در کمک به کارگران ساختمانی؛ وقتی بجای کار به رزمایش دعوت شدند

1399/03/08

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات، این روزها با شیوع کرونا وضعیت معیشتی کارگران ساختمانی مناسب نیست، به طوری که بسیاری از آنها از ابتدای صبح در محل استقرار کارگران ساختمانی حضور یافته اما کاری برای آنان یافت نمی‌شود.  

 امرار و معاش نیز برای این قشر از افراد جامعه بسیار سخت شده و علاوه بر تامین هزینه‌های زندگی باید به فکر پرداخت اجاره و سایر موارد باشند.

توزیع ۵۰۰ بسته حمایتی توسط بسیج کارگران و کارخانجات شهید عبدالحسین برونسی

1399/03/03

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، کمک‌های مومنانه حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات شهید عبدالحسین برونسی سپاه بقیه الله شیراز، تعداد ۵۰۰ بسته حمایتی شامل روغن، برنج، مرغ، رب گوجه، گوشت، مرغ منجمد، ماکارونی وخرما، بین کارگران ساختمانی شیراز توزیع گردید.

این بسته‌های حمایتی با مساعدت و همکاری سپاه فجر استان فارس تقدیم کارگران ساختمانی و افراد نیازمند شد.

توزیع 4500 بسته کمک های مومنانه به نیازمندان

1399/02/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به آغاز ماه پر خیر و برکت رمضان و نظر به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه در این ایام، بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان جهرم استان فارس اقدام به جمع آوری کمک های مومنانه ی مردم و خیرین نمود و آن را بین نیازمندان توزیع نمود.

 اولین مرحله رزمایش همدلی و مواسات در ماه مبارک رمضان با توزیع4500  بسته از کمک های مومنانه مردم خیر و شهید پرور شهرستان جهرم به نیازمندان به همت بسیج  کارگران و کارخانجات و با همکاری بسیج اصناف شهرستان جهرم انجام گرفت .

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13