افتتاح بیش از هزار و صد پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج/بازدید 30هزاز دانش آموز از مراکز تولیدی در طرح ایران یار

1397/08/27

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، صبح امروز در نشست خبری در آستانه هفته بسیج اظهار داشت: بنای ما از ابتدای سال۹۷ تاکید بر خدمت‌رسانی است که جلوه‌ای از آن را در مرداد و شهریور امسال مشاهده کردیم که اتمام آن هم تجمع بزرگ استادیوم آزادی بود و این دور از خدمت‌رسانی تا پایان سال ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه هفته بسیج از ۲۹ آبان شروع می‌شود درباره برنامه‌های این هفته گفت: هزار و صد و پنجاه پروژه محرومیت‌زدایی افتتاح می‌شود و سه هزار واحد کوچک و خرد اقتصاد مقاومتی در حوزه خانگی نیز آغاز به کار خواهد کرد.

مقاومت رزمندگان در دفاع مقدس باعث شعله‌ورتر شدن روحیه‌ی انقلابی‌گری شد/ مسئولین قدر ظرفیت عظیم بسیج مردمی را بدانند

1397/06/31

سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت هفته دفاع مقدس پیام تبریکی را صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل می‌باشد:

 

 

بسمه تعالی

 

سی‌و‌یکم شهریور ماه ۱۳۵۹ یادآور روزهای حماسه، ایثار و ازخودگذشتگی دلاورمردانی است که با همه‌ی توان در برابر رژیم تا دندان مسلح بعث عراق ایستادند و با نثار جان عزیزشان برگ زرینی را در دفتر باشکوه جمهوری اسلامی ایران رقم زدند.

 

همراهی امت برای حکومت اسلامی یک شرط است/ عاقبت به‌خیری مسئولان در گرو مردم‌داری

1396/11/12

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،سردار غلامحسین غیب‌پرور صبح امروز در مراسم سالگرد ورود امام خمینی (ره) به میهن در بیرجند اظهار کرد: انقلاب اسلامی هدیه خداوند به مردم است.

وی بیان کرد: در قرن‌های متمادی بعد از دوران غیبت کبری، آزادگان آمدند و رفتند اما نتوانستند حکومتی تشکیل دهند که خدا اراده کرد این مهم به دستان امام راحل رخ دهد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: امام راحل برای تشکیل حکومت اسلامی نیاز به مردمی بابصیرت داشتند، چراکه اگر مردم یاری نمی‌کردند این حکومت اسلامی به خانه‌نشینی و شهادت امام منجر می‌شد.

آزادگی اسرای ما فرهنگ و نماد استقامت و ایستادگی ملت ماست

1396/05/26

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی پیامی صادر کرد و در ان بیان داشت: جوانان غیور امروز نیز به تأسی از پیشکسوتان عرصه مجاهدت و آزادگی در دفاع از حرم آل‌الله  چنان غیرتی نشان می‌دهند که یادآور حماسه‌های دوران دفاع مقدس و آزادگان سرو قامت است که نمونه آن را شهید محسن حججی با صلاب خویش در چنگال تکفیری های صهیونیست به رخ جهانیان کشید.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13