برگزاری مانور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا

1398/12/27

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به همت کارگران بسیجی پایگاه مقاومت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه شریف حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات شهدای پتروشیمی عسلویه مانور پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کرونا در شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد عسلویه برگزار شد.

در این مانور ابتدا در جلسه ای با حضور مسئولین پتروشیمی و بسیجیان کارگر شرکت کلیه پیش بینی ها و راهکارهای پیشگیری و مقابله با این ویروس بحث و تبادل نظر شد، سپس کارگران بسیجی آن پایگاه شرح مانور را از ابتدا تا انتها را به سمع مسئولین شرکت رسانیدند و در انتها مانور با موفقیت انجام شد.

انتهای پیام/

بازدید دانش آموزان کنگانی از مراکز تولیدی

1398/11/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی دانش آموزان دختر و پسر کنگانی از مراکز تولیدی و صنعتی شهرستان کنگان و با هماهنگی حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات قمر بنی هاشم (ع) و حوزه دانش آموزی کنگان بازدید به عمل آوردند.

 دختران دبیرستان پروین اعتصامی کنگان از مجتمع نان برکت که نیاز آرد و نان کنگان و عسلویه و جم را برطرف می کند بازدید کردند، در این بازدید مسئول داخلی مجتمع خانم میرشکار، از ابتدا تا انتهای خط تولید را به دانش آموزان توضیح و آنان را با چگونگی فرآیند تولید آرد و نان آشنا کردند.

مدیریت جهادی یکی از مهمترین مولفه های بسیج است

1398/09/05

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، علی حسین رعیتی فرد، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در جمع کارگران مجتمع گاز پارس عسلویه با اشاره به انتخابات صورت گرفته از ابتدای انقلاب تا کنون پشتوانه مردمی انقلاب و مردم سالاری را یادآوری نمودند و بیان داشتند: همین پشتوانه مردمی تحت لوای بسیج جبهه اسلام را در مقابل تمام کشورهای متجاوز در هشت سال یاری رساندند و ایدئولوژی و آرمان انقلاب حفظ شد.

روزه داری همگام با سختی در کنار طلای سیاه

1395/04/06

حسین صدرمنش پیمانکار عسلویه دارای مدرک کارشناسی عمران در گفت و گو با خبرنگار سازمان بسیج کارگری کشور گفت: به مدت 9 سال است که با مدرک کارشناسی عمران در واحد پتروشیمی مبین به عنوان سرپرست پیمانکار ، با یک گروه عمرانی در زیر ساخت ها مشغول فعالیت هستم. این کار سختی و مشقت های خود را داراست، اعم از دوری دو ماهه از خانواده و یا کار با زبان روزه که همه و همه را به خاطر ابادانی کشور به جان خریده ام.

طلب کارگران فازهای 20 و 21 عسلویه پرداخت نشده باقی‌ماند

1395/03/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،منابع خبری در عسلویه از عدم پرداخت دستمزد اسفند ماه کارگران پیمانکاری فازهای ۲۰ و ۲۱ خبر دادند.

براساس گفته این منابع،  کارفرمایان در هفته‌های گذشته  مکررا در مورد زمان پرداخت مطالبات وعده‌هایی داده‌اند که هیچ یک از این وعده‌ها تا کنون محقق نشده‌است.

ظاهرا بر اساس آخرین  وعده های کارفرمایان، قرار بوده است پانزدهم خردادماه مطالبات مزدی سال گذشته این کارگران که تعداد آنها تا هزار نفر برآورد می‌شود،  پرداخت شود که تا این لحظه هیچ پرداختی انجام نشده‌است.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13

سایت های استانی

اردبیلآذربایجان شرقیآذربایجان غربیگیلانزنجانکردستانقزوینهمدانمازندرانالبرزتهرانقممرکزیکرمانشاهلرستانایلامگلستانخراسان شمالیسمناناصفهانچهارمحال و بختیاریخوزستانکهکیلویه و بویراحمدخراسان جنوبیخراسان رضوییزدسیستان و بلوچستانکرمانهرمزگانفارسبوشهر