عزم کارگران بسیجی سیستان وبلوچستان برای شکست کرونا/ از برگزاری شیفت ایثار تا توزیع1500 بسته معیشتی

1399/02/16

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور؛ محمد قورزایی، مسئولسازمان بسیح کارگری و کارخانجات سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان افزود: پس از دستور و فرمان مقام معظم رهبری در نیمه شعبان مبنی بر اجرای رزمایش کمک مومنانه سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در راستای تکریم خانواده‌های کارگر فعالیت خود را علاوه بر مباحث مربوط به پیشگیری از ویروس منحوس کرونا در این زمینه نیز ادامه داد.

وی بیان کرد: در این راستا حدود هزار و 500 بسته معیشتی تهیه و در بین آن دسته از کارگرانی که به علت تعطیل بودن کسب و کار متضرر شده بودند توزیع شد.

تقدیر از واحدهای تولیدی پیشتاز در مقابله با بیماری کرونا

1399/02/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سرهنگ پاسدار مهران طیران مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان البرز همزمان با هفته کارو کارگر و روز بسیج کارگران و کارخانجات، به همراه مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، با حضور در تعدادی از واحدهای تولیدی نمونه و پیشتاز در مقابله با بیماری کرونا در استان از خدمات این واحدها در تولید اقلام و ملزومات پیشگیری از کرونا و امنیت غذایی و نیز صیانت از سلامت کارگران با رعایت پروتکل های بهداشتی در محیط های کار وتولید، تجلیل کردند.

برگزاری شیفت ایثار در155پایگاه بسیج کارگران و کارخانجات استان اصفهان

1399/02/15

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگران و کارخانجات، رزمایش شیفت ایثار در155پایگاه بسیج کارگران و کارخانجات در سطح استان اصفهان برگزار گردید.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان اصفهان در تشریح نحوه اجرای این طرح درکلیه کارخانجات و در کارخانه ذوب‌آهن به عنوان کارخانه صنعت مادر به صورت اختصاصی بیان کرد: در این شیفت کارگران بسیجی حوزه شهید تندگویان نسبت به جمع‌آوری ضایعات مورد نیاز فولادسازی و تکمیل پروژه‌های عقب‌افتاده شرکت اقدام کردند.

بازسازی ماشین سرباره کش در مجتمع مس سرچشمه

1399/02/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، حمید اکبری فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات مجتمع مس سرچشمه در خصوص نوع فعالیت و ظرفیت کارخانه مس سرچشمه گفت: امروزه آهن در کارخانه‌های صنایع فولاد با روش اکسیژن اولیه (لینز دوناویتز) یا در کارخانهٔ کوچک‌تر از طریق قوس الکتریکی تولید می‌شوند.

وی افزود: در روش لینز دوناویتز، سنگ آهن مذاب یا آهن بازیافتی مذاب با مادهٔ جانبی اکسید کلسیم (CaO) یا دولومیت (CaMgCO) در داخل کوره قرار می‌گیرند و  از طریق یک سوزن اکسیژن با فشار زیاد به پاتیل کوره تزریق می‌شود.

برگزاری شیفت ایثار توسط کارگران بسیجی شرکت سیمان هفتکل

1399/02/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور همزمان با هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگران و کارخانجات، کارگران بسیجی شرکت سیمان هفتکل اقدام به برگزاری شیفت ایثار نمودند.

در این برنامه کارگران داوطلبانه و بدون دریافت دستمزد و یا پاداشی بعد از ساعت کاری در خط تولید حضور و مشغول تولید می شوند.

این امر باعث افزایش تولید کارخانه و برطرف شدن نیاز کشور می گردد.

انتهای پیام/

برپایی شیفت ایثار و تجلیل از کارگران نمونه

1399/02/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگران و کارخانجات در استان چهارمحال و بختیاری برنامه های متعدی انجام پذیرفت.

ظفریان مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان چهارمحال و بختیاری در این رابطه گفت: بسیج کارگران و کارخانجات استان  و حوزه های مقاومت کارگران و کارخانجات به صورت همزمان برنامه های متعددی را به مناسبت نهم اردیبهشت و روز بسیج کارگران و کارخانجات انجام دادند.

تجلی آتش به اختیار بودن کارگران بسیجی در دوران کرونایی

1399/02/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، بسیج کارگران و کارخانجات طی برهه های مختلف برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان قسم خورده ایران اسلامی و ارتقای تفکر بسیجی در جامعه کارگری همواره برنامه‌های مختلفی را اجرایی کرده و از تمام توان خود برای ارتقای تولید و بهره‌وری بهره برده است

کارگران نقش اساسی در اقتصاد و تولید کشور دارند

1399/02/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی امروز در آغاز رزمایش قرارگاه جهادی شهدای صنعت نفت پالایشگاه نفت امام خمینی (ره) شازند ضمن گرامیداشت روز بسیج کارگران و کارخانجات و تقدیر از مجاهدت های کارگران، گفت: کارگران نقش اساسی و تعیین کننده در اقتصاد و تولید کشور دارند و به عنوان موثرترین و کاراترین نیروهای محرکه جامعه محسوب می شوند.

برگزاری شیفت ایثاردرشرکت داروسازی بهوزان

1399/02/08

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، به مناسبت هفته کار وکارگر و روز بسیج کارگران و کارخانجات، شیفت ایثار سازمان بسیج کارگران وکارخانجات سپاه قدس گیلان باحضور مسئول این سازمان وجمعی از مسئولین ادارات مرتبط با حوزه کاروکارگری واعضای هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات توسط بسیجیان پایگاه شرکت دارو سازی بهوزان شهرستان رشت دراین شرکت برگزارگردید.

انتهای پیام/

تولید روزانه 3 هزار لیتر الکل به همت کارگران بسیجی استان کرمان

1399/01/27

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم رعایت نکات بهداشتی، کارگران بسیجی کارخانجات استان کرمان به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان در قالب گروه های جهادی اقدامات متعددی از قبیل تولید و توزیع ماسک و ... را انجام دادند.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13