برگزاری شیفت ایثار در حوزهای کارگری استان زنجان

1398/09/04

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سرهنگ احمدی در خصوص اجرای برنامه شیفت ایثار که بمناسبت 40 سالگی تاسیس شجره طیبه بسیج همزمان در 6 حوزه کارگری با هماهنگی فرماندهان حوزه ها و حضور بسیجیان، در کارخانجات استان زنجان برگزار گردید گفت: شیفت ایثار یک نگاه جهادی و حماسی توسط کارگران بسیجی است برای کمک به تولید و صنعت و منافع ملی کشور.

این برنامه در عرصه های جمع آوری ضایعات ، ایمنی و بهداشت و زیبا سازی محیط برگزار گردید .

انتهای پیام/

برگزاری رزمایش شیف ایثار در کارخانجات استان آذربایجان شرقی

1398/07/07

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس رزمایش شیفت ایثار به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در واحدهای تولیدی و صنعتی استان برگزار گردید.

محمد جواد عقلمندی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در این رزمایش بر توانایی کارگران بسیجی استان در تمامی حوزه های صنعتی تاکید نمود و افزود: با بها دادن به دانش بومی کارگران بخش صنعت استان و کشور هرگونه تهدید و تحریم به فرصت تبدیل خواهد شد.

برگزاری طرح شیف ایثار در کارخانجات استان خراسان شمالی

1398/07/02

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، طرح شیفت ایثار در شرکت های آلومینای جاجرم و بتن آماده شهرستان گرمه استان خراسان شمالی با حضور بیش از160 نفر از بسیجیان این شرکت ها  به صورت داوطلبانه برگزار شد.

این برنامه با حضور فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان جاجرم و مسئولان بسیج شهرستان گرمه برگزار گردید.

 کارگران بسیجی شرکت آلومینای جاجرم علاوه بر جمع آوری ضایعات از محل و کمک به بهره وری، به واحدهای تولیدی که به کمک نیاز داشتند یاری رساندند.

افزایش 10 درصدی تولید زغالسنگ با ابتکار بسیج کارگری

1397/12/25

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان کرمان ، مهندس سامان مرتاض  مدیر عامل شرکت زغالسنگ کرمان در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته شهرکرمان ضمن اشاره به تاریخچه زیان ده این شرکت گفت : پس از سالها توانستیم از شرایط زیان ده خارج و به سود آوری برسبم و پاداش معوقه پایان خدمت بازنشستگان را پس از چند سال بپردازیم .

مهندس مرتاض افزود: پروانه های بهره برداری شرکت زغالسنگ که باطل یا به حالت تعلیق در آمده بود ، هم اکنون فعال و پنج محدوده جدید به محدوده های تحت مالکیت شرکت زغالسنگ درآمده است .

شیفت ایثار کارگران "رادیاتور ایران" برای بیماران سرطانی

1397/09/03
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور،کارگران بسیجی در کارخانه‌ها علاوه بر کار معمولی و محوله خود در اوقات فراغت بدون چشم‌داشت اضافه کاری و یا دستمزد در مراکز تولیدی خود کار می کنند که در جهت تقویت تولید و کمک به کارخانه و امور خیریه است.این بار کارگران بسیجی کارخانه رادیاتور ایران یک شیفت کاری را بدون دریافت دستمزد کار کردند و درآمد حاصل از آن را به درمان بیماران سرطانی و خیریه هدیه کردند.

کارگران با "شیفت ایثار" به رزمایش خدمت پیوستند/خدمت‌رسانی رایگان باوجود فشار اقتصادی+تصاویر

1397/06/21

در دوران 8 سال دفاع مقدس و انقلاب 14 هزار شهید از جامعه کارگری تقدیم انقلاب شده است؛ اکنون نیز کارگران در جنگ اقتصادی برای همراهی با انقلاب و کمک به اقتصاد کشور در اقدامی نمادین با انجام اضافه کاری بدون دستمزد با عنوان "شیفت ایثار" یا کمک به جمع‌آوری ضایعات کارخانه‌ها، تعمیر و نگهداری دستگاه‌ها، ایمنی و بهداشت در مراکز کار و تولید سراسر کشور نشان‌ می‌دهند که همچون دوران دفاع مقدس در صف نخست خدمت به مردم و کمک به میهن حضور دارند.

بر همین اساس، امروز سه‌شنبه 20 شهریور ماه رزمایش بزرگ خدمت‌رسانی بسیج کارگری توسط کارگران بسیجی در کارخانجات و مراکز تولید سراسر کشور در حال انجام است.

حضور ۴۰ هزار كارگر بسیجی در شیفت ایثار به صورت داوطلبانه

1397/06/21

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، 20 شهریورماه, رزمایش خدمت رسانی کارگران بسیجی تحت عنوان “شیفت ایثار ” همزمان با سراسر کشور در تهران بزرگ با حضور سردار ذوالقدرنیا،معاون اقتصادی سپاه،سردار غلامی،رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور و علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگری کشور برگزار و از شیفت ایثار کارگران بسیجی کارخانه "پاکسان" و "یک و یک" و "نفت پارس"بازدید کردند.

رزمایش بزرگ «شیفت ایثار» در کارخانه پاکسان/ تصاویر

1397/06/21
اجرای این رزمایش توسط قشر بسیج کارگری در قالب شیفت ایثار به این صورت برگزار می‌شود که کارگران بسیجی خارج از شیف کاری خود، از یک ساعت تا یک شیفت کاری بدون دستمزد و با هماهنگی مدیران خود، در یک مجموعه تولیدی و یا صنعتی که دارای پایگاه بسیج کارگری است به فعالیت می‌پردازند.این رزمایش روز 20 شهریور 97 در کارخانه پاکسان همزمان با مراکز کار و تولید بسیج کارگری سراسر کشور اجرا شد.

رزمایش بزرگ «شیفت ایثار» در پالایشگاه نفت پارس

1397/06/21
اجرای این رزمایش توسط قشر بسیج کارگری در قالب شیفت ایثار به این صورت برگزار می‌شود که کارگران بسیجی خارج از شیف کاری خود، از یک ساعت تا یک شیفت کاری بدون دستمزد و با هماهنگی مدیران خود، در یک مجموعه تولیدی و یا صنعتی که دارای پایگاه بسیج کارگری است به فعالیت می‌پردازند.این رزمایش روز 20 شهریور 97 در "پالایشگاه نفت پارس"همزمان با مراکز کار و تولید بسیج کارگری سراسر کشور اجرا شد.

رزمایش بزرگ «شیفت ایثار» در کارخانه "یک و یک"

1397/06/21
اجرای این رزمایش توسط قشر بسیج کارگری در قالب شیفت ایثار به این صورت برگزار می‌شود که کارگران بسیجی خارج از شیف کاری خود، از یک ساعت تا یک شیفت کاری بدون دستمزد و با هماهنگی مدیران خود، در یک مجموعه تولیدی و یا صنعتی که دارای پایگاه بسیج کارگری است به فعالیت می‌پردازند.این رزمایش روز 20 شهریور 97 در کارخانه "یک و یک" همزمان با مراکز کار و تولید بسیج کارگری سراسر کشور اجرا شد.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13