راز شهادت شهید محمد مختاری چه بود؟

1396/07/15

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسج کارگری کشور، در اولین روزهای بهار 1346 روستای ابراهیم آباد از توابع نهبندان میزبان فرزندی نورسیده بنام محمد بودند که با تولدش خانواده مختاری را غرق در شادی و شعف نمود.

عباس با تولد محمد جشن کوچکی ترتیب داد و به اندازه بضاعت خود شامی تدارک دیده و اقوام نزدیک را دعوت نمود.محمد دوران ابتدایی را در همان زادگاهش سپری نمود و پس از آن جهت ادامه تحصیل به زاهدان آمد.

برگزاری اولین کنگره شهدای کارگری استان مرکزی

1395/09/23

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، رضا صیدی مسئول اجرایی اولین کنگره شهدای کارگری استان مرکزی  از 14 هزار شهید کارگری در سطح واحدهای صنعتی کشور خبر داد و گفت: واحدهای صنعتی استان مرکزی 268 شهید کارگری را در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب کرده است.

آرامش و امنیت کنونی کشور مرهون خون پاک شهیدان است

1395/09/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین در حاشیه کنگره 14 هزار شهید کارگری کشور که با حضور جمعی از فرماندهان سپاه و ارتش و خانواده شهدای انقلاب و مدافع حرم درمجتمع فجر اهواز برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهارکرد: این آیین به منظور گرامیداشت یک هزار و 153 شهید کارگری خوزستان و پاسداشت شهدای مدافع حرم این استان برگزار شد.

وی افزود: اگر چه شهدای دوران دفاع مقدس توسعه دهنده فرهنگ ایثار و شهادت بودند اما مدافعان حرم نیز فراتر از دوران دفاع مقدس در راه دفاع از آرمان های اسلام گام برداشتند.

سردار فضلی: شهدای کارگری با هوشمندی در مقابل دشمن ایستادند

1395/09/14

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، بزرگداشت یک هزار و 153 شهید کارگری خوزستان در قالب یادواره 14 هزار شهید قشر کارگری کشور روز یکشنبه با حضور سردارعلی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین، جمعی از فرماندهان سپاه و ارتش و خانواده شهدای مدافع حرم و شهدای قشر کارگری در  مجتمع فجر اهواز برگزار و در پایان از خانواده های شهدای مدافع حرم، جانبازان و شهدای قشر کارگری تقدیر شد.

یادواره شهدای کارگری در روانسر برگزار شد

1395/02/09

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشورهمزمان با هفته بزرگداشت مقام کار و کارگر و با حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، مسئولان محلی و اقشار مختلف مردم یادواره شهدای کارگری در محل مجتمع شیمیایی بیستون روانسر برگزار شد.

در ابتدا حجت الاسلام ایوب حیدری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه روانسر ضمن تبریک هفته کار و کارگر بر کارگران سخت کوش عنوان داشت: شهدای دوران دفاع مقدس با مجاهدت، ایثار و شهادت مسیر پیشرفت ملت ایران را فراهم کردند و در طول هشت سال دفاع مقدس اقتدار اسلام را به دنیا نشان دادیم.

شهدای شاخص استان‌ها برای کنگره ملی شهدای کارگری انتخاب شدند+جدول

1395/01/25

کرامت مظفری، مدیر اجرایی کنگره ملی شهدای کارگری در گفتگو با خبرنگار سازمان بسیج کارگری کشور گفت: اسامی شهدای شاخص بسیج کارگری استان‌ها برای طرح درکنگره ملی شهدای کارگری انتخاب و معرفی شدند.

کرامت مظفری: در نظر است برای هر کدام از شهدای شاخص کارگری استانها،فیلم مستند تهیه  و کتابی در مورد آن شهید منتشر شود.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13