جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور

1398/08/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جلسه هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با حضور شاکرمی معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی بیگی رئیس هیات مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور، دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و اعضای این سازمان در سال اجتماعات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.

دکتر رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن خوش آمد گویی به اعضا، مطالبی را پیرامون مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی و مراکز صنعتی و تولید کشور بیان داشتند.

بسیج کارگران و کارخانجات می تواند از نفوذ اقتصادی دشمن جلوگیری کند

1398/07/11

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، حاتم شاکرمی،معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  در دوره توانمند سازی مسئولین و فرماندهان رده های بسیج کارگران و کارخانجات کشور اظهار کرد : شرایط امروز به گونه ای است که باید مانند هشت سال دفاع مقدس که تمام امکانات با کمک نیرو های بسیج برای جلوگیری از نفوذ دشمن به کار گرفته شد باید تمام امکانات موجود در بسیج به کار گرفته شود .

آمادگی بسیج کارگری برای کمک به تشکیل شورای سازش

1397/10/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری  و کارخانجات کشور، دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور در دیدار با مهندس شاکرمی،معاون روابط کار وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی زمینه های همکاری مشترک را بررسی کردند.

شاکرمی ضمن بیان توانمندی های بسیج در عرصه های گوناگون خواستار کمک بسیج به وزارتخانه ها برای حفظ اشتغال موجود شدند.

کاهش پرونده های اختلافی بین کارگر و کارفرما با تشکیل گروه های سازش با محوریت بسیج کارگری از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13