پیام سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مناسبت روز جهانی قدس

2021/05/06

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور بمناسبت روز جهانی قدس پیامی منتشر کرد که متن آن به شرح زیر است:

«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ»

روز جهانی قدس یادگارحضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و نماد ظلم ستیزی و حق طلبی از جامعه جهانی است.

اعلام آمادگی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات برای تحقق رهنمودهای رهبر انقلاب

2020/05/09

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور  با توجه به رهنمودهای  مقام معظم رهبری با تلاشگران عرصه کار و تولید در جلسه تصویری  و  رهنمودهای ایشان در رونق و جهش تولید، سازمان بسیج کارگران و کارخانجات با انتشار پیامی آمادگی این سازمان را برای تحقق رهنمودها و توصیه های مقام معظم رهبری اعلام نمود.

 

متن کامل پیام سازمان بسیج کارگران و کارخانجات در حمایت از فرمایشات حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) به این شرح است:

باسمه تعالی

«و ان لیس للانسان الا ما سعی» (نجم۳۹)

نامه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به رییس قوه قضائیه

2019/09/15

سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در نامه ای به رییس قوه قضائیه،خواستار برخورد قاطع با اهمال کنندگان اجرای قانون"مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب سال 92" و سامانه های مرتبط به آن شد.
متن این نامه به شرح زیر است:
 
محضر جناب حجت الاسلام والمسلمین رئیسی
ریاست محترم قوه قضاییه

سلام علیکم
پس از حضور حضرتعالی بر مسند ریاست قوه قضاییه و با تدابیر و برخوردهای صورت گرفته طی چند ماه گذشته با مفسدان اقتصادی و ظالمان به حقوق مردم، افزایش امید و اعتمادی در جامعه حاصل گردیده که نوید آینده روشن ایران اسلامی را می دهد.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13