توزیع بسته های لوازم التحریر بین دانش آموزان

1398/06/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با بازگشایی مدارس و با توجه به شرایط اقتصادی قشر ضعیف جامعه و قیمت بالای لوازم التحریر، نیاز به خدمت رسانی و پشتیبانی از دانش آموزان، پایگاه بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان فلاورجان استان اصفهان را برآن داشت تا با تهیه بسته های لوازم التحریر ایرانی نقشی کوچکی در راستای کمک به رونق تولید و حمایت از هموطنان آسیب پذیر خود داشته باشند.

مسئله فوری و اولویت کشور موضوع اقتصاد است/رونق تولید شعار سال 98

1398/01/01

رهبر انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق تولید» نام‌گذاری کردند.

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم
یا مقلّب القلوب و الابصار یا مدبّر اللّیل و النّهار یا محوّل الحول و الاحوال حوّل حالنا الی احسن الحال.

تولیدکننده ایرانی "مظلوم" است/ تولیدکنندگان را به مامور وصول اداره ماليات تبدیل کرده‌اند

1396/04/19

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، عبدالرضا مصرى عضو كميسيون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با بیان اینکه توليد، راه برون رفت از مساله بيكارى و اشتغال كشور است اظهار داشت: اگر هدف ما این است که تولید در کشور رونق بگیرد باید شرایطی محیا شود. باید همان فضا و امکاناتی که در اختیار تولیدکننده خارجی قرار گرفته است را به تولیدکننده ایرانی هم بدهیم و حتی لازم است بیش از آن، به تولیدکننده داخلی پرداخته شود و در این صورت است که می توانیم انتظار رقابت تولیدملی با محصولات خارجی را داشته باشیم.

تحقق شعار سال جدید وابسته به حمایت واقعی از تولیدات داخلی است/ زنده نگه داشتن یاد شهدا پاسداری از ارزش‌های انقلاب را به دنبال خواهد داشت

1396/02/10

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری استان مرکزی علی ابراهیمی نماینده مردم شهرستان شازند در مجلس شورای اسلامی در رابطه با موضوع اشتغال، رکود و اقتصاد مقاومتی در سطح شهرستان اظهار داشت: یکی از اصلی ترین موضوعات استان مرکزی و بلکه  کشور که به یک مسئله لا ینحل تبدیل گشته ،رکود و اشتغال آفرینی برای متقاضیان کار میباشد  و این مسئله به دلیل بافت ترکیبی جمعیت جوانان و سیل متقاضیان کار ضرورت بیشتری پیدا کرده و طرح های مقطعی و غیر کارشناسی در ایجاد اشتغال ورونق تولید کار ساز نبوده است.

برای رونق بخش صنعت باید موانع تولید را از میان برداشت

1396/02/06

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، علی امیری رئیس شورای عالی قشر بسیج کارگری خراسان جنوبی با اشاره به مهمترین مشکل استان در محیط های کسب و کار، اظهار داشت: یکی از مهمترین معضلات در سطح استان در بخش کار و تولید عدم تشویق و ترغیب سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در بخش تولید است، از طرف دیگر سیستم‌های پیچیده اداری نیز با مانع تراشی بر سر راه تولید مشکلات بخش صنعت و تولید را دوچندان می‌کند.

۱۰ هزار واحد صنعتی در اجرای طرح رونق تولید به چرخه اقتصاد کشور بازگشت

1395/09/20

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور ، محمدرضا فیاض  در حاشیه بازدید از خط تولید کارخانه کویرتایر اظهار داشت: از ابتدای امسال و با تاکید و توصیه مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، دولت تمهیدات ویژه ای برای رونق اقتصادی بنگاه‌های کوچک و متوسط فراهم کرد.

وی گفت: بر این اساس وزارت صنعت و معدن ماموریت یافت تا 7 هزار و 500 واحد تولیدی کوچک و متوسط تعطیل و نیمه تعطیل کشور را به تولید مجدد برگرداند و محصولات آنان را روانه بازار کند.

اعطای بسته تسهیلات رونق تولید به ۶۱۰ واحد در مازندران

1395/08/10

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، حسن خیریان ظهر یکشنبه در جلسه شورای معاونین استانداری مازندران گفت: مازندران با پرداخت تسهیلات ۲۴۰ میلیارد تومانی به ۶۱۰ واحد تولیدی در ارائه تسهیلات بسته رونق تولید همچنان در کشور پیشتاز است.

 

وی گفت: در حوزه کشاورزی ۴۵۲ طرح تولیدی ۱۰۰ میلیارد تومان و در حوزه صنعت ۱۵۷ واحد تولیدی ۱۴۰ میلیارد تومان تسهیلات دریافت کرده اند.

 

معاون استاندار مازندران تصریح کرد: در حال حاضر استان مازندران با پرداخت تسهیلات به ۶۱۰ واحد تولیدی گیلان با ۴۶۶ واحد تولیدی و هرمزگان با ۴۲۰ واحد تولیدی رتبه های اول تا سوم را در کشور دارند.

 

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13