احیاء روغن نباتی شیراز با پیگیری های بسیج کارگران و کارخانجات

1398/09/27

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، شرکت روغن نباتی شیراز با 70 سال تجربه، در زمینه تولید روغن های نباتی جامد ، مایع و مارگارین قنادی فعالیت می کند.

مجموعه روغن نباتی شیراز، روغن گیری از انواع دانه های روغنی را هم در دستور کار خود داشته ومجهز به واحد قوطی سازی و چاپ فلز جهت تولید قوطی های مورد نیاز خود بوده است.

این کارخانه با ظرفیت تولید اسمی روزانه ۴۵۰ تن و سالانه ۱۲۰۰۰۰ تن انواع روغن، دارای آزمایشگاه آکرودیته اداره استاندارد استان فارس می باشد.

پای کار آمدن بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس به جهت رفع مشکلات روغن نباتی شیراز

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، کارخانه روغن نباتی شیراز در چند سال اخیر با تعدیل حدود 400 نفر از کارگران، با مشکلات زیادی مواجه بوده، از این رو بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس با تمام توان به یاری این مجموعه و کارگران آن آمده و در پی برطرف کردن مشکلات روغن نباتی شیراز می باشد.

انتهای پیام/

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13