بازدید مسئول سازمان بسیج کارگری کشور از پالایشگاه امام خمینی(ره)

1398/02/16

به گزارش خبرنگار بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر و بزرگداشت روز بسیج کارگری با حضور فرمانده سپاه استان مرکزی و مسئول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور در پالایشگاه امام خمینی(ره) اراک برگزار شد.

مسئولان به فکر ایجاد اشتغال برای جوانان باشند

1398/02/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت روز بسیج کارگری جمعی ازکارگران واحدهای تولیدی استان لرستان با آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه در استان  و امام جمعه شهرستان خرم آباد دیدار و گفت وگو کردند.

در این دیدار نماینده محترم ولی فقیه وامام جمعه شهرستان خرم آباد فرمودند: از همه مسئولان ذی ربط در استان می خواهم که باتلاش مضاعف به فکر ایجاد اشتغال برای جوانان باشند و دولت نیز بستر اشتغال را فراهم نماید.

ایشان اظهار داشتند: راه نجات استان از شرایط بد اقتصادی ایجاد اشتغال وسرمایه گذاری می باشد که انجام آنها عبادت است .

انتهای پیام/

صدای کارگران باید در جمع مدیران شنیده شود

1398/02/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جمعی از کارگران بسیجی به همراه مدیران کل ادارات و سازمانهای متولی کار ، دبیر احزاب و تشکل های کارگری، به مناسبت هفته کارگر و روز بسیج کارگری با آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان و امام جمعه شهرهمدان دیدار و گفتگو کردند.

 در این دیدار آیت الله شعبانی ضمن تبریک هفته کارگر به کارگران زحمتکش و تجلیل از زحمات آنان  نگاه اسلام به جایگاه و ارزش کار و کوشش را بسیار مهم و رفیع دانستند .

دیدار کارگران با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی

1398/02/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت آغاز هفته کار و کارگر و روز بسیج کارگری فرماندهان پایگاه های بسیج کارگری و نماینده تشکل های کارگری با حضرت آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه شهرستان اراک دیدار و گفت وگو کردند .

ابتدا نمایندگان تشکل های کارگری به بیان دیدگاه های خود و مشکلات کارگران و موانع پیش روی تولید پرداختند.

کارگران استان گیلان باآیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه استان گیلان دیدار کردند

1398/02/10

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت هفته کارگر و روز بسیج کارگری، سرهنگ پاسدار"بهرام صدیقی"مسئول سازمان بسیج کارگری، مدیرکل تعاون،کار ورفاه اجتماعی ، مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی و تشکل های کارگری و کارفرمایی  استان گیلان صبح روز دوشنبه نهم اردیبهشت درسالن اجتماعات مصلی شهر رشت با آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه دراستان گیلان وامام جمعه رشت دیدار و گفت وگو کردند.

همایش تجلیل از جامعه کارگری استان اردبیل

1398/02/10

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همایش تجلیل از جامعه کار و کارگر به مناسبت بزرگداشت هفته کارگر با حضور کارگران واحدهای تولیدی و صنعتی استان اردبیل با همکاری سازمان بسیج کارگری و اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل  در سالن اجتماعات فدک برگزار گردید.

مراسم بزرگداشت روز بسیج کارگری در شرکت محورسازان-98

1398/02/09
در هفته کار و کارگر و سالروز شهید کارگر "عبدالحسین برونسی " ،مراسمی با حضور وزیر تعاون،کار ورفاه اجتماعی و مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور برگزار و از طرح حاتم رونمایی شد.

بسیج کارگری از طرح حاتم با حضور وزیر کار رونمایی کرد

1398/02/09

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با سالروز تشییع پیکر شهید برونسی و روز کارگر محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه دکتر علی حسین رعیتی فرد، مسئول سازمان بسیج کارگری وکارخانجات کشور و جمعی از دانش آموزان از خط تولید شرکت محورسازان بازدید کردند.

دکتر رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در حاشیه این مراسم ضمن بیان اینکه جامعه کارگری در جنگ تحمیلی ۱۴ هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرد، گفت: امروز در جنگ اقتصادی هستیم و امیدواریم با اعتماد به کارگران بتوانیم این تهدید را به فرصت تبدیل کنیم.

پیام تبریک سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور بمناسبت هفته کارگر

1398/02/08

سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور در پیامی  بمناسبت هفته کارگر و روز بسیج کارگری این روز را به کارگران بسیجی تبرگ گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد :

باسمه تعالی

قال الصّادقُ علیه‌السلام:
الکادُّ عَلی عَیالِهِ کَالمُجاهِد فی سَبیلِ الله
کسی که برای تأمین معاش و مایحتاج زندگی خانواده‌اش تلاش کند، مانند رزمنده‌ای است که در راه خدا می‌جنگد.

کارگران ستون های اصلی اقتصاد جامعه هستند، کارگرانی که با همت و تلاش مظاعف خودشان عزت و سربلندی یک جامعه را به همراه می آورند.

تعصب در زمینه اقتصاد ملی سبب رونق چرخه اقتصادی می شود

1397/02/09
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، سردار محمدابراهیم کریمی پیش از ظهر یکشنبه در همایش کارگری شهرستان ورامین طی سخنانی به کارگران شهید و زحمتکش اشاره کرد و گفت: خداوند به شهدا عزت و افتخار داده و کسی نمی تواند این عزت را از آن ها بگیرد.مسئول سازمان بسیج کارگری کشور سپس به برخی تهدیدات آمریکایی ها علیه ملت ایران اشاره کرد و افزود: عربده کشی مسؤولان آمریکایی از روی اقتدار نیست، موضوع جدیدی هم نیست، آن ها چند وقت یک بار اقدام به برخی تهدیدات توخالی و پوچ می کنند، که این عربده کشی ها از روی استیصال است که نمونه آن را در شکست داعش دیدیم.نباید اسیر تبلیغات دشمن شویموی سپس به حمایت ت

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13