یادواره شهدای نیروگاه «شهید سلیمی» نکا برگزار شد

1397/07/07

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور, سی و یکمین یادواره شهدای نیروگاه «شهید سلیمی» نکا برگزار شد، در این مراسم که جمع کثیری از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، خانواده ­های معظم شهدا، ایثارگران، مسئول سازمان بسیج کارگری کشور، مسئولین استانی و شهرستانی و نیز نمایندگانی از صنعت آب و برق کشور حضور داشتند،

علی حسین رعیتی فرد,مسئول سازمان بسیج کارگری کشور طی سخنانی به تبیین ویژگی­های دوران دفاع مقدس و الزامات و ضرورت­­ های مقابله با جنگ اقتصادی دشمن برای حفظ نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت.

بصیرت افزایی عامل اصلی رفع مشکلات و جهش در تولید می باشد

1399/04/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، نخستین جلسه شورای معاونین سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصلحی استاد قشر این سازمان برگزار گردید.

دکتر رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در ابتدای این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور حجت الاسلام و المسلمین مصلحی وزیر پیشین اطلاعات به سبب پذیرش مسئولیت استادی قشر این سازمان ابراز امیدواری کردند تا با حضور ایشان بسیار از مشکلات در حوزه تعلیم و تربیت مرتفع گردد.

جهش تولید ۸۸ هزار واحد صنعتی از مسیر جهاد خدمت

1399/04/05

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجت کشور، وقتی از جهش تولید صحبت به میان می‌آید حتماً باید عزمی وجود داشته باشد تا چرخ‌های اقتصاد کشور را با تمام قوا به حرکت درآورد. چرخ‌هایی که سال‌هاست به دست توانای کارگران می‌چرخد و امروز قرار است به همت همین جهادگران، تحولی عظیم در عرصه شکوفایی اقتصاد رقم بخورد. بر همین اساس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات و بسیج مهندسین صنعتی کشور نقش مهمی در اجرایی شدن طرح‌ها و رونق تولید برعهده دارند.

نقش آفرینی کارگران بسیجی در تحقق جهش تولید

1399/03/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ،رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در نشست تخصصی نقش کارگران بسیجی در تحقق جهش تولید در سالن جلسات ساختمان مرکزی دانشگاه مازندران در بابلسر گفت: برای فعال ماندن مراکز تولیدی و حرکت بی وقفه چرخ تولید در کشور از تمام ظرفیت بسیج کارگری بهره گیری می شود.

دیدار رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری

1399/03/19

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر رعیتی فرد رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با دکتر افتخاری مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری دیدار و گفتگو کردند.

امنیت بازار را در دوران کرونا مدیون مجاهدات کارگران انقلابی هستیم

1399/03/08

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و به نقل از جوان آنلاین، در بحث کرونا، با اینکه بیشترین صدمه به جامعه کارگری کشور وارد شد، اما باز هم آنان با تلاش بی‌وقفه در روشن نگه داشتن موتور تولید کشور نشان دادند، چرخ اقتصاد به همت آن‌ها می‌چرخد و بعد از آن، با کمک‌های مؤمنانه خود در رزمایش همدلی و مواسات همکاران روزمزد و آسیب دیده از کرونا را تنها نگذاشتند.

بررسی مسائل و مشکلات انجمن های صنفی کارگری استان تهران

1399/02/31

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جلسه بررسی مسائل و مشکلات انجمن های صنفی کارگری استان تهران با حضور علی حسین رعیتی فرد رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ، پروانه رضایی مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران ، یوسفی مدیر کل سازمان های کارگری و کارفرمایی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، احمد غریوی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و تعدادی از انجمن های صنفی کارگری شهرستان های استان تهران در محل وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار گردید .

روز بسیج کارگران و کارخانجات-سال 99

1399/02/10
در روز بسیج کارگران و کارخانجات صورت گرفت:توزیع همزمان 110 هزار بسته معیشتی در کشور/ تجلیل از کارگران عرصه تولیدهمزمان با هفته کار و کارگر و به مناسبت روز بسیج کارگران و کارخانجات، این سازمان در قالب طرح کمک مومنانه 110 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و کارگران آسیب دیده از کرونا در سرار کشور توزیع کرد.به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با سالروز تشییع پیکر شهید برونسی و روز بسیج کارگران و کارخانجات، دکتر علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه دکتر میر مدیر عامل کارخانه شیر پاستوریزه پگاه تهران, سردار ذوالقدر معاون هماه

توزیع همزمان 110 هزار بسته معیشتی در کشور/ تجلیل از کارگران عرصه تولید

1399/02/08

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با سالروز تشییع پیکر شهید برونسی و روز بسیج کارگران و کارخانجات، دکتر علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه دکتر میر مدیر عامل کارخانه شیر پاستوریزه پگاه تهران, سردار ذوالقدر معاون هماهنگ کننده قرارگاه ثارالله و خدایی نماینده کارگران در شورای عالی کار،  ضمن بازدید از خط تولید کارخانه شیر پگاه تهران، از کارگران این واحد تولیدی که در ایام شیوع ویروس کرونا به صورت سه شیفت مشغول کار بودند تا دچار کمبودی در حوزه مواد غذایی و لبنی در کشور نشویم با اهدای شاخه گل تقدیر و تجلیل به عمل آوردند.

شورای عالی کار باید نظر نمایندگان کارگری را هم جلب می‌کرد/ لزوم اصلاح قانون کار

1399/02/08

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌حسین رعیتی‌فرد مسؤول بسیج کارگران و کارخانجات کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه امسال برای تعیین حداقل مزد کارگران نمایندگان کارگران مصوبه را امضاء نکردند، گفت:‌ اعضای شورای عالی کار باید طوری عمل می‌کردند که نظر نمایندگان کارگران هم تأمین می‌شد.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13