یادواره شهدای نیروگاه «شهید سلیمی» نکا برگزار شد

1397/07/07

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور, سی و یکمین یادواره شهدای نیروگاه «شهید سلیمی» نکا برگزار شد، در این مراسم که جمع کثیری از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت، خانواده ­های معظم شهدا، ایثارگران، مسئول سازمان بسیج کارگری کشور، مسئولین استانی و شهرستانی و نیز نمایندگانی از صنعت آب و برق کشور حضور داشتند،

علی حسین رعیتی فرد,مسئول سازمان بسیج کارگری کشور طی سخنانی به تبیین ویژگی­های دوران دفاع مقدس و الزامات و ضرورت­­ های مقابله با جنگ اقتصادی دشمن برای حفظ نظام و دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت.

بسیج یاری گر حل مشکلات تولید است

1398/11/03

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اولین گردهمایی فرماندهان بسیج کارخانجات شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی، به منظور سازماندهی و هم افزایی ظرفیت های درونی بسیج در شرکت های مختلف و با حضور دکتر رعیتی فرد رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار آبنوش معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین، دکتر رضوانی فر مدیر عامل شستا، عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور، بسیجیان و خانواده معظم شهدای مدافع حرم در مجموعه فرهنگی تلاش تهران برگزار گردید.

اولین گردهمایی فرماندهان بسیج کارخانجات شستا

1398/11/03

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اولین گردهمایی فرماندهان بسیج کارخانجات شرکت های سرمایه گذاری تامین اجتماعی، به منظور سازماندهی و هم افزایی ظرفیت های درونی بسیج در شرکت های مختلف و با حضور دکتر رعیتی فرد رییس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار آبنوش معاون عملیات و مقاومت مردمی سازمان بسیج مستضعفین، دکتر رضوانی فر مدیر عامل شستا، عمرانی معاون قضایی دادستان گل کشور، بسیجیان و خانواده معظم شهدای مدافع حرم در مجموعه فرهنگی تلاش تهران برگزار گردید.

مهمترین مسئله جمهوری اسلامی مسئله اقتصاد و معیشت مردم است

1398/09/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اجلاسیه هیأت های اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات کشور با هدف تبادل تجربیات هیأت های اندیشه ورز بسج کارگران و کارخانجات کشور در برنامه ریزی و اقدامات بسیج و تعیین خط مشی های آتی بسیج در راستای کمک به رفع موانع تولید مراکز تولیدی و کارخانجات در شهر بوشهر برگزار گردید.

دکتر رمضانیان رئیس پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج در این مراسم با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: ما باید سعی کنیم جزء خواص اهل حق باشیم.

دیدار مسئول و مدیران سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از خانواده شهید سید احمد هاشمی

1398/09/21

به گزارش خبرنگار بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به همراه چند تن از مدیران استانی و مدیران کارخانجات و تعدادی از فرمانده هان بسیج و سپاه با خانواده شهید سید احمد هاشمی، شهید شاخص کارگری دیدار و گفت وگو کردند.

 حاج سید عبدالله هاشمی پدر شهید سید احمد هاشمی ضمن خیر مقدم به فرماندهان بسیج و سپاه به بیان خاطرات شهید پرداخت و گفت: سید احمد شور و اشتیاق زیادی برای اعزام به جبهه حق علیه باطل داشت و این شور و اشتیاق در آن سن باعث شده بود تا همه ما به او افتخار کنیم.

بسیج کارگران تجلی گاه کار همراه با روحیه جهادی است

1398/09/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اجلاسیه هیأت های اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات کشور با هدف تبادل تجربیات هیأت های اندیشه ورز بسج کارگران و کارخانجات کشور در برنامه ریزی و اقدامات بسیج و تعیین خط مشی های آتی بسیج در راستای کمک به رفع موانع تولید مراکز تولیدی و کارخانجات در شهر بوشهر برگزار گردید.

نتیجه بخش بودن پیگیری های مجدانه بسیج کارگران و کارخانجات کشور در جهت حل مشکلات جامعه کارگری

1398/09/20

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، صبح امروز اجلاسیه هیأت های اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات کشور با هدف تبادل تجربیات هیأت های اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات کشور در برنامه ریزی و اقدامات بسیج و تعیین خط مشی های آتی بسیج در راستای کمک به رفع موانع تولید مراکز تولیدی و کارخانجات در شهر بوشهر آغاز شد.

توانمندی هیأت های اندیشه ورز در رفع موانع تولید

1398/09/20

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، صبح امروز اجلاسیه هیأت های اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات کشور با هدف تبادل تجربیات هیأت های اندیشه ورز بسج کارگران و کارخانجات کشور در برنامه ریزی و اقدامات بسیج و تعیین خط مشی های آتی بسیج در راستای کمک به رفع موانع تولید مراکز تولیدی و کارخانجات در شهر بوشهر آغاز شد.

اجلاسیه هیئت های اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات کشور

1398/09/19

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اجلاسیه هیئت های اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات کشور با حضور مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مدیران و نخبگان کارخانجات و مراکز کار و تولید، نمایندگان مجلس، نمایندگان کارگران و کارفرمایان در تاریخ 20 الی 21  آذر ماه در استان بوشهر – جزیره خارک برگزار خواهد شد.

 انتهای پیام/

افتتاح پایگاه بسیج کارگری در شرکت پایدار چوب

1398/09/04

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور طی مراسمی پایگاه بسیج شهید محسن حججی را در شرکت پایدار چوب شهر ساوه افتتاح نمود.

در این مراسم امام جمعه و فرماندار شهر ساوه نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13