کمک های مومنانه حوزه های بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان

1399/02/08

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر طرح مساوات و کمک مومنانه، حوزه های بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان رزن و نهاوند در رزمایش کمک مومنانه به یاری کارگران آسیب دیده از کرونا شتافتند.

فرمانده حوزه بسیج کارگران وکارخانجات رزن گفت: در هفته بسیج کارگری تعداد 100 بسته موادغذایی طی دو مرحله با همکاری بسیج شرکت سیمان هگمتان و سایر شرکت ها توزیع خواهد شد .

برگزاری رزمایش پدافند مقابله با ویروس منحوس کرونا در کارخانجات تهران بزرگ

1399/01/25

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم رعایت نکات بهداشتی و حفظ سلامت افراد، بسیج کارگران و کارخانجات تهران بزرگ، رزمایش پدافند مقابله با ویروس منحوس کرونا  را در شرکت های تابعه این سازمان آغاز کرد، این رزمایش با شعار (به مدد الهی کرونا را شکست میدهیم) در شرکت لبیات پاک آغاز گردید.

ضدعفونی و گندزدایی واحد های تولیدی شهرک های صنعتی استان

1399/01/18

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم رعایت نکات بهداشتی، بسیج کارگران و کارخانجات استان برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با استفاده از ظرفیت بسیجیان و گروه های جهادی اقدام به گند زدایی و ضدعفونی معابر و کارخانجات شهرک های صنعتی و واحد های تولیدی استان چهارمحال و بختیاری نموده است.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان چهارمحال و بختیاری گفت: از زمان اعلام شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و استان، بسیج کارگران و کارخانجات استان با هماهنگی و همکاری با نهادها ی مختلف اقدامات متعددی را انجام داده است.

ضدعفونی و غربالگری کارگران کارخانجات صنعتی استان زنجان به دست کارگران

1399/01/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، صبح امروز رزمایش بیولوژیکی استان زنجان در شهرک صنعتی روی با هدف مقابله با بیماری کرونا به دست کارگران بسیجی و همکاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و تیپ 36 انصارالمهدی(عج) استان زنجان برگزار شد.

شهرک صنعتی روی با بیش از 8هزار کارگر و 100 مرکز تولیدی از پرترددترین مراکز استان زنجان می باشد که برای مقابله و جلوگیری از شیوع کرونا علاوه بر ایجاد ایستگاه رفع آلودگی خودروئی و تست غربالگری تمامی معابر و محوطه های شهرک صنعتی ضدعفونی و گندزدایی شد.

انتهای پیام/

برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در کارخانه قند شیروان

1398/11/28

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در راستای آمادگی با حوادث احتمالی رزمایش پدافند غیر عامل در کارخانه قند شیروان برگزار شد.

جلسات هماهنگی به منظور تهیه سناریو و طرح این رزمایش با پدافند غیر عامل استانداری ازدوماه قبل شروع و درنهایت موضوع این رزمایش به عنوان حمله سایبری و اقدامات خرابکارانه انتخاب و با هماهنگی های لازم بعمل آمده با فرمانداری و ناحیه مقاومت شهرستان شیروان زمان اجرای این رزمایش انتخاب گردید.

برکزاری رزمایش پدافند غیر عامل در استان همدان

1398/09/07

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با هفته بسیج، رزمایش پدافند غیر عامل در کارخانه فولاد ویان شهرستان کبودرآهنگ استان همدان برگزار گردید.

 این رزمایش به مناسبت هفته مبارک بسیج و با همت پایگاه مقاومت بسیج این کارخانه و با همکاری حوزه مقاومت بسیج کارگران وکارخانجات شهرستان کبودر اهنگ، فرمانداری وادارات خدمات رسان این شهرستان، هلال احمر، نیروی انتظامی، اورژانس، آتشنشانی و... با هدف آموزش و ایجاد آمادگی لازم برای مقابله و کاهش صدمات و آسیبهای بمباران هوایی احتمالی با موفقیت انجام گرفت.

برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در استان مرکزی

1398/08/13

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رزمایش پدافند غیر عامل و مدیریت بحران، اطفاء و امداد و نجات با صنایع همجوار در محل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند با حضور تیم های امدادی از شرکت های پتروشیمی، نیروگاه و سازمان آتش نشانی و امداد و نجات شهر اراک و هلال احمر شهر شازندو با همکاری سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی و پایگاه بسیج شهید رجایی پلایشگاه امام خمینی (ره) برگزار گردید.

هدف از برگزاری این رزمایش ایجاد آمادگی بیشتر بین نیروهای خدمات رسان و هماهنگی بیشتر دستگاه های پشتیبان در زمان بروز حادثه و خطر اعلام گردید.

تشریح جزئیات رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص)۲

1397/06/26

سردار محمدحسین سپهر جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگویی، در تشریح رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج گفت: رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج در قالب بسیجیان سپاهیان محمد رسول الله (ص) ۲ از نه شهریورماه جاری تا ۲۹ شهریورماه در مرحله اول،‌ با حضور هزار گردان بیت‌المقدس بسیج در شهرستان‌های مختلف کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این نیروها به مدت ۲۴ ساعت به اردوگاه‌های بسیج مراجعه می‌کنند تا در این اردوگاه‌ها، آمادگی‌های جسمی، رزمایشی، فرهنگی، اعتقادی پیدا کرده و ضمن تجدید سازماندهی در این رزمایش گسترده شرکت کنند.

رزمایش بزرگ «شیفت ایثار» در کارخانه پاکسان/ تصاویر

1397/06/21
اجرای این رزمایش توسط قشر بسیج کارگری در قالب شیفت ایثار به این صورت برگزار می‌شود که کارگران بسیجی خارج از شیف کاری خود، از یک ساعت تا یک شیفت کاری بدون دستمزد و با هماهنگی مدیران خود، در یک مجموعه تولیدی و یا صنعتی که دارای پایگاه بسیج کارگری است به فعالیت می‌پردازند.این رزمایش روز 20 شهریور 97 در کارخانه پاکسان همزمان با مراکز کار و تولید بسیج کارگری سراسر کشور اجرا شد.

رزمایش بزرگ «شیفت ایثار» در پالایشگاه نفت پارس

1397/06/21
اجرای این رزمایش توسط قشر بسیج کارگری در قالب شیفت ایثار به این صورت برگزار می‌شود که کارگران بسیجی خارج از شیف کاری خود، از یک ساعت تا یک شیفت کاری بدون دستمزد و با هماهنگی مدیران خود، در یک مجموعه تولیدی و یا صنعتی که دارای پایگاه بسیج کارگری است به فعالیت می‌پردازند.این رزمایش روز 20 شهریور 97 در "پالایشگاه نفت پارس"همزمان با مراکز کار و تولید بسیج کارگری سراسر کشور اجرا شد.

صفحات

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13