برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیکی در کارخانجات توسط کارگران بسیجی

1399/01/20

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رزمایش بیولوژیکی بسیج کارگران و کارخانجات شهرستان همدان توسط حوزه بسیج کارگران و کارخانجات سپاه ناحیه همدان در کارخانجات با حضورنماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، فرمانده سپاه انصارالحسین (ع)، فرمانده انتظامی استان و مسئولین استانی و شهرستانی برگزارگردید.

آیت الله شعبانی امام جمعه همدان ضمن تشکر از همه دست اندرکاران رزمایش با اشاره به نام گزاری سال 99 به نام جهش تولید توسط مقام معظم رهبری روحیه جهادی و تلاش خستگی ناپذیر تولید کنندگان را در راستای عمل به شعار سال، ستودنی دانست.

برگزاری رزمایش بیوولوژیکی مبارزه با کرونا

1398/12/29

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم فراگیری آموزش های لازم و راه های مقابله به آن، به همت بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله استان مرکزی رزمایش بیوولوژیکی مبارزه با کرونا با مشارکت دستگاه های اجرایی و گروه های مردمی و جهادی به مدت دو روز در استان مرکزی برگزار گردید.

ربیعی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان مرکزی گفت: در این رزمایش و در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، با هماهنگی اداره بهداشت استان مرکزی حدود هزار خانوار در استان مورد غربالگری کرونا قرار گرفتند.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13