بزرگترین صبحگاه فرهنگی-رزمی در ذوب آهن اصفهان برگزار شد

1398/07/03

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با سومين روز از هفته دفاع مقدس و به منظور يادآوري رشادت ها وحماسه های شهدا ، رزمندگان و ایثارگران در سال هاي دفاع مقدس و همچنین ارج نهادن به فداکاری های شهداي وطن ، مدافعان حرم و امنیت، صبحگاه مشترك فرهنگی ، رزمی فولاد مردان ذوب آهن اصفهان همچون سال هاي گذشته با حضور جمعي از مسئولين نهادهای دولتی، نظامي و انتظامی استان اصفهان، واحد هایی از نيروهاي نظامي و انتظامي مستقر در منطقه، مديران، بسيجيان ودیگر كاركنان و مجاهدان جبهه صنعت و جمعي از خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران برگزار شد.

بزرگترین مشکل فعلی ذوب آهن اصفهان عدم تامین مواد اولیه است

1398/05/13

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن حضور در کارخانه ذوب آهن اصفهان با مهندس یزدی زاده مدیر عامل این شرکت دیدار و گفت وگو نمود.

سیل مهربانی همچنان ادامه دارد

1398/04/01

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، پس از وقوع سیل در برخی از استان های کشور در ابتدای سال 98 و از بین رفتن خانه و کاشانه مردم این مناطق، سیل مهربانی نیز به راه افتاد و مردم عزیز کشورمان با کمک های نقدی و غیر نقدی و برپایی اردوهای جهادی به یاری هموطنان خود شتافتند.

حال پس از گذشت چند ماه و پس از فروکش کردن سیل این کمک ها همچنان ادامه دارد.

اعزام جهادگران بسیجی شرکت ذوب آهن به استان های سیل زده

1398/01/27

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور ، قرارگاه بسيج خودكفايي و جهادي ذوب آهن اصفهان پس از وقوع سیل در استان گلستان و فرمان فرمانده معظم کل قوا مبنی بر ضرورت گسیل امکانات به مناطق سیل‌زده، جهت کمک رسانی به وضعیت سیل زدگان تشكيل جلسه و شروع به فعالیت کرد.

اولين كاروان راهيان نور جامعه كارگري استان اصفهان راهي سرزمين نور شد

1397/12/02

به گزارش خبرنگار بسيج كارگري سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ، تعداد220 نفر از خانواده كاركنان شريف ذوب آهن در قالب 6 دستگاه اتوبوس به مناطق عملياتي جنوب كشور اعزام شدند و در مدت چهار شبانه روز از مناطق عملياتي كربلاي 4 و5 ، بيت المقدس ، ثامن الائمه (ع) ، والفجر 8 ، فتح المبين و نصر بازديد و در شهرهاي اهواز، آبادان ، خرمشهر ، هويزه و شهر شوش حضور يافتند و از روايتگري راويان دفاع مقدس بهرمند شدند.

طراحی و ساخت مهره رور سیبل نورد 650

1397/10/16

به گزارش بسیج کارگری اصفهان ، به همت واحد علمی پژوهشی حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان مهره رور سیبل نورد 650 طراحی و ساخته شد.

بومی سازی تکنولوژی همواره یکی از دغدغه های صنعت فولاد می باشد به همین منظور حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان با تشکیل واحد علمی پژوهشی از مهندسین ، تکنسین ها و متخصصین شرکت با طراحی و ساخت مهره رورسیبل نورد 650 گامی مهم در جهت بومی سازی و کسب تکنولوژی فولاد برداشتند.

تحقق شعار سال در سنگر ذوب آهن اصفهان / افتتاح تولید خط آرگون

1395/09/28

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور؛ در راستای تحقق شعار سال " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" مهندسین پر تلاش و کارگران دلسوز واحدهای مدیریت انرژی و بهینه سازی سوخت، مدیریت مهندسی اتوماسیون و ارتباطات، خرید خدمات قراردادی، آزمایشگاه مرکزی، امور فنی بهره برداری، سیستم خالص سازی آرگون  (COAR) و واحد توليد آرگون بلوك تفكيك هواي  KAAP-32 را راه اندازي و به بهره‌برداري رساندند که این امر به دلیل ارزش صنعتی گامی موثر در اقتصاد و به خصوص بخش صنعت کشور بوده است.

 

بسيجيان ذوب آهن و حماسه حضور

1395/09/14

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، به مناسبت سالروز تشكيل بسيج مسضعفين به فرمان تاريخي حضرت امام (ره) بسيجيان ذوب آهن با حضور در مراسم حماسه حضور در شهر زرين شهر شركت نمودند  و يگانهاي نمونه گروهان كارگري،پزشكان و پرستاران بيمارستان،غواصان،ورزشكاران و يگان متحد اقوام ايراني و حركت نمادين دستگيري ملوانان امريكايي از مقابل جايگاه عبور نمودند و سپس در مراسم نماز جمعه حضور يافتند.

 

منبع خبر/ بسیج کارگری اصفهان

رشد تولیدی ذوب آهن در سال جاری

1395/08/01

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، اردشیر افضلی معاون بهره‌برداري ذوب آهن گفت: اين شرکت که در امسال طرح‌هاي توسعه‌اي مهمي را در دست اجرا دارد، در توليد نيز نسبت به سال گذشته موفق تر عمل کرده است.

اردشير افضلي گفت: اين شرکت در 5 ماه نخست امسال يک ميليون و 50 هزار تن فولاد خام توليد کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل با956 هزار و 600 تن فولاد خام توليدي، 10 درصد رشد را نشان مي‌دهد.

واردات کالاهایی که در آن به خودکفایی رسیده ایم مطلقا ممنوع!

1395/07/28

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور سرهنگ محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج کارگری کشور در جلسه ای که با مسئولان و کارگران بسیجی کارخانه ذوب آهن اصفهان داشت به ضرورت پرداختن به فرمایشات رهبری در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: در حال حال حاضر کشور ما در تولید یکسری از محصولات بهترین و بالاترین کیفیت را دارد و با توجه به این امر در زمینه این محصولات نباید واردات داشته باشیم.

 

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13