جهادگران بسیجی ذوب آهن اصفهان پیشگام در مقابله با کرونا

1398/12/25

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شيوع ويروس كرونا در کشور، بسيج ذوب آهن اقدامات مختلفی در جهت جلوگیری از گسترش شیوع این ویروس انجام داده است.
سرهنگ مختاري فرمانده بسيج ذوب آهن اصفهان در اين باره گفت: به محض انتشار ويروس كرونا جلسه پدافند غير عامل ذوب آهن با حضور بسيج تشكيل شد و اقدامات پيشگيرانه خوبي اتخاذ گردید.

بومی سازی تجهیزات در ذوب آهن اصفهان دستاورد انقلاب و توفیق الهی است

1398/11/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار آبنوش معاونت اداره عملیات سازمان بسیج مستضعفین کشور و قائم مقام سابق قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) با حضور در همایش « من صنعت انقلابی را دوست دارم» از خط تولید کارخانه ذوب آهن اصفهان بازدید و با مهرداد تولائیان معاون حوزه بهره برداری و مدیران این بخش دیدار و گفتگو کرد.

سردار آبنوش در این همایش به پیشرفت ذوب آهن اصفهان و دستیابی به تکنولوژی تولید ریل اشاره کرد و گفت : پیشرفت‌های عظیم کشور در بخش‌های دیگر نیز نتیجه کار فرزندان دانشمندان همین مرز و بوم بوده که به آن دست یافتند.

برگزاري دوره تربيت مربي ویژه بسيجیان شرکت ذوب آهن

1398/09/25

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دوره آموزشی تربیت مربي "طرح عمار" در بسيج ذوب آهن برگزار گرديد.

سرهنگ مختاري فرمانده بسيج ذوب آهن در افتتاح اين دوره گفت: اين دوره با توجه به كثرت جمعیت كاركنان ذوب آهن و بسيجيان اين شركت و نياز سنجی در ردههای مختلف، تصمیم بر برگزاري اين دوره گرفته شد.

مختاری افزود: پس از ثبت نام اوليه، تعداد 45 نفر از بسیجیان گزينش و پس از يك هفته آموزش متناوب و آزمون های مربوطه، برای نفرات برگزیده و برتر كارت مربيگري صادر خواهد شد و در رده هاي بسيج ذوب آهن و بيرون بكلرگيري خواهند شد.

بزرگترین صبحگاه فرهنگی-رزمی در ذوب آهن اصفهان برگزار شد

1398/07/03

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با سومين روز از هفته دفاع مقدس و به منظور يادآوري رشادت ها وحماسه های شهدا ، رزمندگان و ایثارگران در سال هاي دفاع مقدس و همچنین ارج نهادن به فداکاری های شهداي وطن ، مدافعان حرم و امنیت، صبحگاه مشترك فرهنگی ، رزمی فولاد مردان ذوب آهن اصفهان همچون سال هاي گذشته با حضور جمعي از مسئولين نهادهای دولتی، نظامي و انتظامی استان اصفهان، واحد هایی از نيروهاي نظامي و انتظامي مستقر در منطقه، مديران، بسيجيان ودیگر كاركنان و مجاهدان جبهه صنعت و جمعي از خانواده هاي معظم شهدا و ايثارگران برگزار شد.

بزرگترین مشکل فعلی ذوب آهن اصفهان عدم تامین مواد اولیه است

1398/05/13

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور ضمن حضور در کارخانه ذوب آهن اصفهان با مهندس یزدی زاده مدیر عامل این شرکت دیدار و گفت وگو نمود.

سیل مهربانی همچنان ادامه دارد

1398/04/01

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، پس از وقوع سیل در برخی از استان های کشور در ابتدای سال 98 و از بین رفتن خانه و کاشانه مردم این مناطق، سیل مهربانی نیز به راه افتاد و مردم عزیز کشورمان با کمک های نقدی و غیر نقدی و برپایی اردوهای جهادی به یاری هموطنان خود شتافتند.

حال پس از گذشت چند ماه و پس از فروکش کردن سیل این کمک ها همچنان ادامه دارد.

اعزام جهادگران بسیجی شرکت ذوب آهن به استان های سیل زده

1398/01/27

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور ، قرارگاه بسيج خودكفايي و جهادي ذوب آهن اصفهان پس از وقوع سیل در استان گلستان و فرمان فرمانده معظم کل قوا مبنی بر ضرورت گسیل امکانات به مناطق سیل‌زده، جهت کمک رسانی به وضعیت سیل زدگان تشكيل جلسه و شروع به فعالیت کرد.

اولين كاروان راهيان نور جامعه كارگري استان اصفهان راهي سرزمين نور شد

1397/12/02

به گزارش خبرنگار بسيج كارگري سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان ، تعداد220 نفر از خانواده كاركنان شريف ذوب آهن در قالب 6 دستگاه اتوبوس به مناطق عملياتي جنوب كشور اعزام شدند و در مدت چهار شبانه روز از مناطق عملياتي كربلاي 4 و5 ، بيت المقدس ، ثامن الائمه (ع) ، والفجر 8 ، فتح المبين و نصر بازديد و در شهرهاي اهواز، آبادان ، خرمشهر ، هويزه و شهر شوش حضور يافتند و از روايتگري راويان دفاع مقدس بهرمند شدند.

طراحی و ساخت مهره رور سیبل نورد 650

1397/10/16

به گزارش بسیج کارگری اصفهان ، به همت واحد علمی پژوهشی حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان ذوب آهن اصفهان مهره رور سیبل نورد 650 طراحی و ساخته شد.

بومی سازی تکنولوژی همواره یکی از دغدغه های صنعت فولاد می باشد به همین منظور حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان با تشکیل واحد علمی پژوهشی از مهندسین ، تکنسین ها و متخصصین شرکت با طراحی و ساخت مهره رورسیبل نورد 650 گامی مهم در جهت بومی سازی و کسب تکنولوژی فولاد برداشتند.

تحقق شعار سال در سنگر ذوب آهن اصفهان / افتتاح تولید خط آرگون

1395/09/28

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور؛ در راستای تحقق شعار سال " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" مهندسین پر تلاش و کارگران دلسوز واحدهای مدیریت انرژی و بهینه سازی سوخت، مدیریت مهندسی اتوماسیون و ارتباطات، خرید خدمات قراردادی، آزمایشگاه مرکزی، امور فنی بهره برداری، سیستم خالص سازی آرگون  (COAR) و واحد توليد آرگون بلوك تفكيك هواي  KAAP-32 را راه اندازي و به بهره‌برداري رساندند که این امر به دلیل ارزش صنعتی گامی موثر در اقتصاد و به خصوص بخش صنعت کشور بوده است.

 

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13