چراغ کارخانه پوپلین پس از هشت سال خاموشی دوباره روشن شد

1399/01/26

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، پس از پیگیری های فراوان بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس و بازدید سردار غیاثی فرمانده سپاه فجر استان ،سردار بوعلی ،امام جمعه شیراز و دکتر آسیابی دادستان جهادی و ولایی استان فارس چراغ کارخانه پوپلین پس از هشت سال خاموشی دوباره روشن شد و اینبار چرخهای تولید این کارخانه برای مبارزه با ویروس منحوس و خطرناک کرونا به گردش در آمدند.

تولید روزانه 10 هزار بسته ماسک ومواد ضد عفونی کننده

1399/01/18

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در پی شیوع ویروس منحوس کرونا در جامعه و کمبود ماسک ومواد ضد عفونی کننده، در حرکتی خود جوش رده های این سازمان اقدام به تولید ماسک و مواد ضد عفونی کننده و توزیع آن بین اقشارمختلف مردم نموده اند.

ربیعی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان مرکزی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و کمبود اقلام بهداشتی به ویژه ماسک ، به همت بسیج کارگران و کارخانجات سپاه روح الله و حوزه های تابعه، 6 کارگاه تولید ماسک ومواد ضدعفونی کننده در سطح استان فعال و روزانه بیش از10هزار بسته ماسک ومواد ضد عفونی کننده بین اقشارمختلف مردم توزیع می گردد.

بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان از شرکت پوریا بافت غرب

1398/12/27

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان از شرکت پوریا بافت غرب که این روزها تولیدات خود را در راستای کمک به مقابله با ویروس کرونا به تولید ماسک تغییر داده است بازدید به عمل آورد.

سرهنگ برات زاده ضمن تقدیر از همت و روحیه جهادی مدیر و کارگران این شرکت برای راه اندازی خط تولید ماسک که با دشواری های زیادی نیز همراه بوده است در جریان تولید این شرکت قرار گرفت.

راه اندازی خطوط تولید ماسک با تولید 15 هزار عدد ماسک در روز

1398/12/26

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شيوع ويروس كرونا در کشور و لزوم استفاده از ماسک های بهداشتی، بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان به همت پایگاه شهید همدانی و همکاری شرکت تولیدی پوشاک دیبا، خط تولید این شرکت را برای تولید ماسک تغییر دادند.
با هماهنگی های به عمل آمده با معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان همدان و اداره صمت استان مجوز های لازم اخذ و با آماده سازی مناسب فضای تولیدی از لحاظ بهداشتی و... تولید ماسک در این مجموعه آغاز گردید.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13