مراسم بزرگداشت روز بسیج کارگری در شرکت محورسازان-98

1398/02/09
در هفته کار و کارگر و سالروز شهید کارگر "عبدالحسین برونسی " ،مراسمی با حضور وزیر تعاون،کار ورفاه اجتماعی و مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور برگزار و از طرح حاتم رونمایی شد.

عصر شعر دفاع مقدس گرامیداشت شهدای کارگر و مدافعان حرم

1395/07/08
نشست عصر شعر دفاع مقدس گرامیداشت شهدای کارگر و مدافعان حرم، با حضور مسؤولان فرهنگی، اجرایی، نطامی و جمعی از شاعران به همت سازمان بسیج کارگری کشور و سازمان بسیج هنرمندان در قم برگزار شد.

تصاویر دومین اردوی جهادی سازمان بسیج کارگری کشور×سمنان/میامی

1395/06/05
با توجه به سفارش های اکید رهبر فرزانه (مدظله العالی) مبنی بر برگزاری اردوی جهادی با همکاری و هم یاری نیروهای متعهد بسیجی، مسئول سازمان بسیج کارگری کشور به همراه جمع کثیری از کارمندان از مورخ 95/6/2 الی 95/6/4 به شهرستان میامی روستای چاه شیرین استان سمنان اعزام و شروع به فعالیت نمودند.شایان ذکر است، انجام امور عمرانی ، محوطه سازی و ... از جمله برنامه های اجرایی در طرح تکمیل مسجد این روستای محروم خواهد بود.

امضای تفاهم نامه همکاری سازمان بسیج کارگری کشور با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور+تصاویر

1394/09/17

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور,تفاهم نامه همکاری بین سازمان بسیج کارگری کشور و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در آبان ماه به منظور آموزش کارگران و ارتقاء سطح دانش فنی آنها امضا گردید.

تصویر تفاهم نامه:

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13