تصاویر مراسم تجليل از جانبازان وزارت تعاون ، كار و رفاه اجتماعي

1398/01/21
رعیتی فرد در مراسم تجلیل از جانبازان وزارت کار :نظام جمهوری اسلامی ایران الگویی برای تمام کشور های مدعی دموکراسیدکتر رعیتی فرد رئیس سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور در مراسم گرامیداشت و تجلیل از جانبازان وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: همانطور که در جنگ پیروز شدیم در این برهه از زمان هم پیروز خواهیم شد.

شهید علی رضائیان، شهید شاخص سال 96 بسیج کارگری کشور

1396/01/17
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور، در راستای بزرگداشت مقام شامخ شهدای جبهه های نبرد حق علیه باطل بالأخص شهدای 8 ساله دفاع مقدس و شهدای جبهه مقاومت و همچنین معرفی الگوهای برتر ایثار، جهاد و شهادت برای جامعه بالاخص جامعه کارگری، شهید والامقام شهید علی رضائیان از شهدای عزیز دفاع مقدس استان اصفهان به عنوان شهید شاخص بسیج کارگری کشور در سال 96 انتخاب شد.برای مشاهده خبر تکمیلی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.http://basijkargari.ir/news/%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D8%B6%D8%A7%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%87%DB%8

تصاویر دومین اردوی جهادی سازمان بسیج کارگری کشور×سمنان/میامی

1395/06/05
با توجه به سفارش های اکید رهبر فرزانه (مدظله العالی) مبنی بر برگزاری اردوی جهادی با همکاری و هم یاری نیروهای متعهد بسیجی، مسئول سازمان بسیج کارگری کشور به همراه جمع کثیری از کارمندان از مورخ 95/6/2 الی 95/6/4 به شهرستان میامی روستای چاه شیرین استان سمنان اعزام و شروع به فعالیت نمودند.شایان ذکر است، انجام امور عمرانی ، محوطه سازی و ... از جمله برنامه های اجرایی در طرح تکمیل مسجد این روستای محروم خواهد بود.

تصاویر پلمپ کارخانه ارج و توقف خطوط تولید این کارخانه/دروغ‌پردازان چه چیزی را تکذیب می‌کنند؟

1395/03/22

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگری کشور به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛،بعد از انتشار گسترده خبر تعطیلی کارخانه تولید لوازم خانگی ارج،«فرهاد حنیفی» مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی ضمن تکذیب تعطیلی کارخانه ارج، انتشار گسترده این خبر کذب را فضاسازی رسانه ای علیه دولت دانست و گفت: هفت شرکت داخلی و خارجی متقاضی خرید این کارخانه هستند که بعد از بررسی نهایی، واگذاری انجام می شود.

این مقام مسئول در ادامه مدعی شده بود: این واحد تولیدی در دو سال اخیر نزدیک به 15 هزار کولر و بخاری تولید کرده و انبارهای این شرکت یک هزار دستگاه کولر و بخاری آماده فروش دارد.

بازدید مسئول سازمان بسیج کارگری کشور از نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پتروشیمی تهران +تصاویر

1395/02/19

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور محمد ابراهیم کریمی مسئول سازمان بسیج کارگری کشور با هیئت همراه عصر دیروز با هدف شفاف سازی نگاه جامعه بسیج کارگری به توسعه کشور با توجه به دیدگاه های ارزشمند مقام معظم رهبری در اقتصاد کشور از نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز، پتروشیمی تهران  بازدید کردند.

تصاویر مجمع عمومی بسیج کارگری کشور-اسفند ماه 94

1394/12/15
دومین مجمع عمومی سازمان بسیج کارگری کشور در تاریخ 12 و 13 اسفندماه به مدت 2 روز در مشهد مقدس با حضور مسئولین بسیج کارگری سپاه های استانی و اعضای شورای قشر کارگری استان ها، برگزار گردید.در این مجمع کارگروه های تخصصی برای بررسی مشکلات و معضلات صنعت و تولید کشور و مسا ئل و مشکلات و نحوه کمک بسیج به این قشر مطرح و راهکارهای آن بررسی شد.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13