توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان

1399/02/22

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام صادق (علیه السلام) استان بوشهر گفت: همزمان با میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام و لبیک به دستور مقام معظم رهبری در مورد رزمایش مومنانه، مرحله دیگری از توزیع بسته های معیشتی در بین اقشار آسیب دیده انجام شد.

سرهنگ علیرضا محمدی افزود: در این راستا حوزه های تابعه این سازمان بسته های معیشتی شامل برنج، مرغ، خرما، رب، روغن و حبوبات که ارزش هر بسته معیشتی ۳۰۰ هزار تومان و مجموعا به ارزش 21 میلیون تومان  می باشد را بسته بندی و بین آسیب دیدگان از ویروس منحوس کرونا توزیع کردند.

توزیع بیش از 2500 بسته معیشتی بین کارگران استان بوشهر

1399/02/09

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سرهنگ علیرضا محمدی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر گفت: همزمان با روز بسیج کارگران و کارخانجات بیش از 2500 بسته معیشتی بین کارگران استان بوشهرتوزیع می گردد.

کمک ۴۸۰ میلیون ریالی به کارگران آسیب دیده از کرونا

1399/02/07

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، ۴۸۰ میلیون ریال جهت کمک به کارگران آسیب دیده از ویروس کرونا توسط بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر جمع آوری شده است.

سرهنگ علی رضا محمدی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر اظهار کرد: این کمک ها در راستای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی و در راستای اجرای مطلوب رزمایش سراسری مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه توسط واحدهای کارگری جمع آوری شده است.

غسل، تکفین و خاکسپاری اجساد کرونایی با تلاش کارگران بسیجی

1399/01/30

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با تو جه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور متأسفانه عده ای از هم وطنان عزیزمان گرفتار این ویروس شده و تعدادی نیز فوت کرده اند که این رخداد جامعه بزرگ کارگری را متأثر و اندوهگین ساخته است .

بسیاری از کشورها به خصوص کشور های به ظاهر متمدن و پیشرفته غرب به گونه ای خاص با افراد مبتلا به این ویروس برخورد می کنند و به شکلی نامناسب اجساد کرونایی را سوزانده و یا در گورهای دست جمعی دفن می کنند و یا بعضا آنها را رها می کنند.

برگزاری مانور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا

1398/12/27

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به همت کارگران بسیجی پایگاه مقاومت حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه شریف حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات شهدای پتروشیمی عسلویه مانور پیشگیری و مقابله با ویروس منحوس کرونا در شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد عسلویه برگزار شد.

در این مانور ابتدا در جلسه ای با حضور مسئولین پتروشیمی و بسیجیان کارگر شرکت کلیه پیش بینی ها و راهکارهای پیشگیری و مقابله با این ویروس بحث و تبادل نظر شد، سپس کارگران بسیجی آن پایگاه شرح مانور را از ابتدا تا انتها را به سمع مسئولین شرکت رسانیدند و در انتها مانور با موفقیت انجام شد.

انتهای پیام/

ضد عفونی مراکز و محل های پر تردد و آسیب پذیر بوشهر

1398/12/24

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم مقابله با این ویروس، بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر با اقداماتی جهادی اقدام به ضد عفونی شهر و مراکز مختلف پر تردد نموده است.
از این رو کارگران بسیجی پایگاه حبیب ابن مظاهر حوزه حضرت رسول (ص) با حضور فعال و خودجوش، خانه سالمندان دشتستان را جهت پیشگیری از ویروس منحوس کرونا ضدعفونی کردند.
افراد سالمند از دسته افرادی هستند که بیشتر در خطر مبتلا شدن به این ویروس هستند، ضد عفونی از درب ورودی و تمامی اتاقها و مکانها به صورت کامل انجام گرفت.

بازدید دانش آموزان کنگانی از مراکز تولیدی

1398/11/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی دانش آموزان دختر و پسر کنگانی از مراکز تولیدی و صنعتی شهرستان کنگان و با هماهنگی حوزه مقاومت بسیج کارگران و کارخانجات قمر بنی هاشم (ع) و حوزه دانش آموزی کنگان بازدید به عمل آوردند.

 دختران دبیرستان پروین اعتصامی کنگان از مجتمع نان برکت که نیاز آرد و نان کنگان و عسلویه و جم را برطرف می کند بازدید کردند، در این بازدید مسئول داخلی مجتمع خانم میرشکار، از ابتدا تا انتهای خط تولید را به دانش آموزان توضیح و آنان را با چگونگی فرآیند تولید آرد و نان آشنا کردند.

حضور سفیران تولید در مساجد استان بوشهر

1398/11/19

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، به مناسبت دهه مبارک فجرتعدادی از مدیران پالایشگاه ها و صنایع تولیدی با حضور در مساجد و نمازخانه ها از توانمندی ها و ظرفیت تولیدی پالایشگاهها و صنایع تولیدی در طول چهل سال انقلاب با مردم صحبت کردند.

آموزش تیراندازی در میدان تیر

1398/10/17

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، آموزش تیراندازی در میدان تیر به همت حوزه بسیج کارگران و کارخانجات امیرالمومنین علیه السلام عسلویه برای نیروی های بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر برگزار گردید.

در این برنامه که 48 نفر از بسیجیان کارخانجات حضور داشتند ابتدا مسئول برنامه به بسیجیان آموزش های لازم را داده و سپس هرکدام از نیروها اقدام  به تیراندازی تیرهای قلق و تیرهای نشانه کردند.

این برنامه با هماهنگی معاونت آموزش در میدان تیر منطقه عسلویه برگزار گردید.

انتهای پیام/

مهمترین مسئله جمهوری اسلامی مسئله اقتصاد و معیشت مردم است

1398/09/21

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، اجلاسیه هیأت های اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات کشور با هدف تبادل تجربیات هیأت های اندیشه ورز بسج کارگران و کارخانجات کشور در برنامه ریزی و اقدامات بسیج و تعیین خط مشی های آتی بسیج در راستای کمک به رفع موانع تولید مراکز تولیدی و کارخانجات در شهر بوشهر برگزار گردید.

دکتر رمضانیان رئیس پژوهشکده مطالعات و تحقیقات بسیج در این مراسم با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: ما باید سعی کنیم جزء خواص اهل حق باشیم.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13