12 فروردين 1399 - 10:56
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان لرستان:
شروع به کار واحد تولیدی حکیم بعد از دو سال تعطیلی به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان لرستان این بار با تولید مواد ضدعفونی کننده.
03 فروردين 1399 - 03:40
رعیتی فرد با توجه به شعار سال "جهش تولید":
مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در پیامی با توجه به شعار سال "جهش تولید" گفت:کارگران بسیجی برای تحقق شعار "جهش تولید" پویاتر می شوند.
01 فروردين 1399 - 09:27
رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان، جهادگران عرصه سلامت و همه خدمتگزاران سختکوش، سال جدید را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند.
29 اسفند 1398 - 12:34
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان مرکزی:
رزمایش بیوولوژیکی مبارزه با کرونا با مشارکت دستگاه های اجرایی و گروه های مردمی و جهادی به مدت دو روز در استان مرکزی برگزار گردید.
27 اسفند 1398 - 11:32
در استان بوشهر برگزار گردید:
مانور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شرکت پازارگاد عسلویه برگزار شد.
27 اسفند 1398 - 09:36
به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی:
اقدام جهادی کارگران بسیجی شرکت سرم سازی شهید قاضی در برگزاری شیفت ایثار برای تولید هر چه بیشتر محصولات پزشکی در این شرایط بدون دریافت اضافه کاری و یا پاداش نمونه ای از فداکاری است.
26 اسفند 1398 - 08:03
در قالب شیفت ایثار انجام گرفت:
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان همدان و همکاری مدیر شرکت رایش، خط تولید این شرکت از مواد شوینده به مواد ضدعفونی کننده تغییر یافت.
25 اسفند 1398 - 08:07
کرونا را شکست میدهیم:
سرهنگ مختاري فرمانده بسيج ذوب آهن اصفهان : امروز وظیفه ما علاوه بر پیشگیری، آگاه سازی جامعه در خصوص خود مراقبتی در مقابل بیماری کرونا ویروس است، و این اقدامات تا پایان مقابله با کرونا و ریشه کنی آن ادامه خواهد داشت.
24 اسفند 1398 - 09:34
به همت بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر:
کارگران بسیجی استان بوشهر شهر برازجان، مراکز آتشنشانی و خانه های سالمندان را ضدعفونی کردند.
20 اسفند 1398 - 09:57
مسئول سازمان بسیج دانشجویی در دیدار با مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات:
مسئول سازمان بسیج دانشجویی در دیدار با مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور اظهار کرد: حوزه ماموریتی بسیج کارگری در جنگ اقتصادی ویژه است، هم بحث تولید هم جامعه کارگری که خانواده بزرگی را در کشور شامل می‌شود.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13