20 مهر 1398 - 01:24
مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام:
جلسه هماهنگی و پشتیبانی اربعین حسینی با حضور جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام برگزار شد.
14 مهر 1398 - 12:52
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین:
سردار غلامی: ما در حال حاظر زمین، آب، دانشگاه، بهترین دستاورد های علمی و بالاترین انگیزه ها برای اینکه در یک مقطع زمانی سه تا پنج ساله به قدرت بلامنازع منطقه ای و حتی جهانی در حوزه اقتصاد تبدیل شویم را در کشور داریم
13 مهر 1398 - 12:18
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
دکتر عالی: یکی از دلایل حل معضلات و مشکلات کارخانجات و مراکز کار و تولید توسط بسیج کارگران و کارخانجات، پیگیری دلسوزانه و مکرر برای به سرانجام رساندن و حل مشکل جامعه کارگری و کارفرمایی بوده است که الحمدلله و به فضل خداوند موفق بوده است.
13 مهر 1398 - 11:32
دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور:
میثم زالی: عمده مشکلات از برداشت‌های سلیقه ای از قوانین موجود است که نیاز به تغییر رفتار ویژه ای در بخش مالیات، بیمه و بانک‌ها در جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی کشور هستیم.
11 مهر 1398 - 06:31
معاون روابط کار وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی:
شاکرمی در دوره توانمند سازی مسئولین و فرماندهان رده های بسیج کارگران و کارخانجات کشور گفت: بسیج کارگران و کارخانجات می تواند از نفوذ اقتصادی دشمن جلوگیری کند.
09 مهر 1398 - 09:58
درغالب مهر کریمانه انجام گرفت:
هزار بسته نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند اصفهانی در شهرستان‌های مبارکه، لنجان، فلاورجان، شاهین‌شهر، نایین، آران و بیدگل، کاشان و اصفهان در مقاطع مختلف تحصیلی توسط بسیج کارگران و کارخانجات استان اصفهان توزیع گردید.
08 مهر 1398 - 08:55
بمناسبت هفته دفاع مقدس:
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، نهمین یادواره شهدای کارخانه سیمان دورود واولین یادواره شهدای شرکت داروسازی اکسیر استان لرستان برگزار گردید.
06 مهر 1398 - 09:51
در آغاز هفته دفاع مقدس:
همزمان با سالروز جنگ تحميلي ، مراسم پور شور گراميداشت هفته دفاع مقدس با حضور جمع کثيري از پرسنل تراکتورسازي در محل آمفي تئآتر مجتمع تراکتورسازي تبريز برگزار شد .
03 مهر 1398 - 09:42
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر اینکه اکنون ما در یک جنگ اقتصادی همه جانبه و نابرابر قرار داریم، عنوان کرد: آمریکا به صورت کامل کشور را تحریم کرده و به دولت‌ها و حتی شرکت‌های مختلف فشار می‌آورد که هیچ گونه رابطه‌ای با ایران برقرار نکنند.
03 مهر 1398 - 08:55
بمناسبت هفته دفاع مقدس:
همزمان با سومين روز از هفته دفاع مقدس و به منظور يادآوري رشادت ها وحماسه های شهدا، رزمندگان و ایثارگران در سال هاي دفاع مقدس و همچنین ارج نهادن به فداکاری های شهداي وطن، مدافعان حرم و امنیت، صبحگاه مشترك فرهنگی - رزمی فولاد مردان ذوب آهن اصفهان، با محوريت حوزه مقاومت بسيج شهيد تندگويان درمحل یادمان شهدای گمنام این شرکت برگزار شد .

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13