برگزاری شیفت ایثار و کمک مومنانه در کارخانجات استان خراسان شمالی

1399/05/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رزمایش شیفت ایثار و کمک مومنانه در صنایع و کارخانجات استان خراسان شمالی با حضور کارگران بسیجی برگزار شد.

در این رزمایش که در روز14 مرداد همزمان با صنایع و کارخانجات سراسر کشور در استان خراسان شمالی نیز برگزار گردید، کارگران بصورت یک شیفت کار و یا به مدت 2 ساعت کاری بدون دستمزد در واحدهای تولیدی کارکردند و عواید حاصل از آن نیز به صورت کمک مومنانه به کارگران نیازمند بصورت کارت هدیه و بسته معیشتی پرداخت شد.

برگزرای مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه درسطح کارخانجات استان اصفهان

1399/05/15

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، پیروابلاغ مرحله دوم رزمایش کمک مونانه رزمایش شیفت ایثار باهدف کمک به کارگران کم بضاعت وخانواده کارگران آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا، 10هزار نفر ساعت از بسیجیان کارگر ازتاریخ  11 الی 14 مرداد با شرکت واجرای این رزمایش بزرگ به پیام مقام معظم رهبری(مدظله عالی) لبیک گفته وعواید حاصل ازاین رزمایش که حدود 150 میلیون تومان می باشد درقالب تهیه بسته های کمک معیشتی ، لوازم التحریر و.. بین این عزیزان توزیع گردید.

توزیع 600 بسته معیشتی در رزمایش همدلی و احسان مومنانه توسط شرکت صنایع غذایی آی سودا

1399/05/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، حبیب دباغی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی با حضور در کارخانه صنایع غذایی آی سودا ضمن تشکر و قدردانی از برگزارکنندگان مراسم " رزمایش کمک های مومنانه" گفت: چنین اقدامات خیرخواهانه ای باعث خیر و برکت در زندگی مردم بالاخص انفاق کنندگان گردیده و همچنین فقر را در سطح جامعه از بین می برد.

ایشان در پی این اقدام خیرخواهانه گفت: مدیر عامل و همکاران شرکت صنایع غذایی آی سودا همیشه در انجام چنین امری پیش قدم هستند و با همت والایشان نقش بسزایی دررونق تولید و اشتغال جوانان بومی شهرستان شبستر و حومه آن دارند.

برگزاری شیفت ایثار در شرکت ایران ترانسفو در قالب رزمایش کمک مومنانه

1399/05/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، 14 مرداد همزمان با سراسر کشور رزمایش کمک مومنانه و شیفت ایثار در قالب طرح شیفت ایثار کارگران و دست یاری گر کارفرمایان در استان زنجان برگزار گردید.

 شیفت ایثار استان زنجان در شرکت ایران ترانسفو و با حضور مسئولان استان و 120 نفر از کارگران و بسیجیان شرکت در تاریخ 99/05/14 با موضوع کمک به پاک سازی محیط و ضدعفونی با استفاده از تجهیزات گردان جنگ نوین تیپ 36 انصارالمهدی (عج)به مدت 3 ساعت بااستفاده از دستگاههای مه پاش و سمپاش کوله ای و خودروهای سبک ضد عفونی با هدف کمک به تولید و صنعت و منافع ملی کشور برگزار گردید .

کمک به جامعه کارگری وکمک به همنوعان و نیازمندان با شیفت ایثار در قالب رزمایش مومنانه در ایلام برگزار شد

1399/05/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات، رزمایش همدلی و کمک مومنانه در واقع مرحمی است بر دل‌های زخم‌خورده نیازمندان و محرومان که در روزگار سخت شیوع این ویروس کسب و کار خود را از دست دادند و امیدی برای خانواده‌هایی شد که در این دوران شرمنده فرزندان خود شدند.

کارگران بسیجی بوشهر پنج میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند

1399/05/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سرهنگ علیرضا محمدی روز چهارشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: مجموعه بسیج کارگران و کارخانجات استان بوشهر در راستای تاکید رهبر معظم انقلاب بر لزوم استمرار نهضت خدمت رسانی، اقدام به برگزاری مرحله دوم رزمایش کمک‌های مؤمنانه در ۲ قالب"شیفت ایثار" ویژه کارگران و "دست یاریگر" ویژه کارفرمایان کردند.

وی بیان کرد: در این رزمایش ۲۶۹ نفر از کارگران و کارکنان با درخواست خود بخشی از حقوق و اضافه کارشان را برای کمک به تولید، صنعت و منافع ملی اختصاص دادند.

رزمایش سراسری شیف ایثار در شهرستان فلاورجان

1399/05/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رزمایش شیفت ایثار همزمان با سراسر کشور و به منظور لبیک به ولی امر مسلمین در قالب کمک مومنانه از تاریخ دهم لغایت چهاردهم مرداد ماه در کارخانجات استان اصفهان اجرا گردید.

در شهرستان فلاورجان نیز این رزمایش با شکوه و به صورت گسترده در سطح واحد های تولیدی و صنعتی اجرا گردید.

رزمایش کمک مؤمنانه با شیفت ایثار/ ۲۵۰۰ بسته حمایتی بین کارگران بخش کهریزک توزیع شد

1399/05/14

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، رزمایش سراسری کمک مؤمنانه جامعه کارگری و کارفرمایی همزمان با سراسر کشور با حضور علی حسین رعیتی فرد مسؤول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) امین بابایی بخشدار کهریزک و حجت الاسلام استیری امام جمعه باقرشهر در مجموعه سایپا پرس شهرستان ری برگزار شد.  

کمک مومنانه جامعه کارگری و کارفرمایی/ توزیع بیش از 100 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان

1399/05/13

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، صبح امروز 14/05/99 همزمان در سراسر کشور و در دهه ولایت بیش از 100 هزار بسته کمک مؤمنانه در قالب شیفت ایثار کارگران و دست یاریگر کارفرمایان بین کارگران آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا و نیازمندان کشور توزیع می‌شود.

اجرای شیفت ایثار در کارخانه‌ها/ توزیع ۱۰۰ هزار بسته بین کارگران در رزمایش دوم کمک مومنانه

1399/05/12

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و به نقل از فارس، علی‌ حسین رعیتی‌فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در مورد دومین مرحله رزمایش کمک مؤمنانه بین کارگران و کارخانجات گفت: تلاش بر این است در 14 مردادماه در قالب دست یاری‌گری کارفرمایان و نیز اجرای شیفت ایثار کارگران 100 هزار بسته کمک مؤمنانه با همکاری مدیران کارخانه‌ها و کارگران شامل لوازم التحریر و سبد معیشتی برای کارگران در 30 استان کشور توزیع می‌شود. 

صفحات

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13