بازدید مسئولان سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از کارخانجات استان اصفهان

1398/12/05
به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مدیران و مسئولان سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از شرکت ها و کارخانجات استان اصفهان بازدید و با مدیران عامل و کارگران کارخانجات پیرامون مشکلات و رفع موتنع تولید گفت وگو کردند.از جمله کارخانجاتی که مورد بازدید قرار گرفت می توان به شرکت پلی اکرولیک، ذوب آهن اصفهان، سپاهان پلاست، و شرکت پاک لبن اشاره کرد.انتهای پیام/

بازدید مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان غربی از واحدهای تولیدی استان

1398/11/26

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات سپاه شهداء استان آذربایجان غربی با حضور اعضای کمیته بسیج کارگری و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و نایب رئیس هیئت اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات سپاه شهداء استان با حضور در واحد تولیدی دستکش حریر ایران و شرکت اروم خنک ساز شمالغرب در جریان تولید در این کارخانه ها و مشکلات آنها قرار گرفت.

بازدید مسئول بسیج کارگران و کارخانجات ایلام ازکشتارگاه صنعتی شهرک صنعتی ایلام

1398/09/30

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سرهنگ ایوبی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام به همراه سرهنگ جعفری مسئول آماد و پشتیبانی سپاه این استان از کشتارگاه صنعتی ایلام بازدید به عمل آوردند، کشتارگاه صنعتی ایلام بدلیل وجود دستگاهای پیشرفته و به روز از برترین کشتارگاهای غرب کشور می باشد که با تولید فرآورده های خام گوشتی بصورت مستقیم با زندگی مردم در ارتباط می باشد.

بازديد مسئول بسيج كارگران و کارخانجات آذربایجان شرقی از شركت کیسه تبریز

1398/09/30

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، محمد جواد عقلمندی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی از شرکت کیسه تبریز بازدید و با مدیران و کارگران این شرکت گفت و گو کرد.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی درحاشیه بازدید از شرکت کیسه تبریز، با اشاره به لزوم تلاش حداکثری برای تحقق شعار سال و تامین منویات مقام معظم رهبری در این خصوص اظهار کرد: با تحقق شعار سال "رونق تولید"، بخش قابل توجهی از مشکلات اقتصادی مرتفع می‌شود و تمامی دهک‌های اقتصادی جامعه به صورت مستقیم و غیرمستقیم از ثمرات آن برخوردار خواهند شد.

بازدید مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان اصفهان ازکارخانه قالی سلیمان

1398/08/21

به گزارش خبرنگارسازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سرهنگ مهرابی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان اصفهان از مجموعه تولیدی فرش سلیمان بازدید کردند، هدف از این بازدید تعامل وهم اندیشی با مدیران این مجموعه و معرفی محصولات این کارخانه درغالب طرح ایرانیار درطول سال عنوان شد.

عقلمندی: صنعت چرم هم اشتغال زا و هم ارز آور است

1398/07/02

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، محمد جواد عقلمندی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از شهرک چرم در جلسه بررسی مشکلات صنعت چرم استان اظهار کرد: چرمشهر تبریز قطب تولید چرم در کشور بود که با توجه به اهمیت صنعت چرم ونقش ان در ایجاد اشتغال پایدار، بایستی موانع تولید بر سر راه این صنعت مرتفع گردد.

عقلمندی گفت: صنعت چرم و کفش تبریز به عنوان صنعتی پیشینه دار در این شهر دارای مزیت های فراوان است و باید تصمیم های متناسبی با وضعیت فعلی آن اتخاذ شود تا مانع از ایجاد بحران در این صنعت شد.

کارخانجات را نباید به دست کسانی سپرد که چشم طمع به فروش زمین آن دارند

1398/05/19

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، دکتر علی حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از مراکز کار و تولید و کارخانجات استان فارس بازدید کرد.

 رعیتی فرد در بازدید از خانه کارگر استان فارس گفت: باید با همفکری و همکاری کلیه تشکل های عرصه کار و تولید جلوی خصوصی سازی کارخانجات به روشی که باعث تعطیلی کارخانه ها می شود را گرفت و کارخانجات را به انسان های اهل سپرد که قصد تولید دارند نه اینکه چشم طمع به فروش زمین کارخانجات دارند و یا اصلا توان مدیریت یک کارخانه را هم ندارند.

سپاه و بسیج به عنوان تسهیل گر در کنار تولیدگران کشور هستند

1398/05/19

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جلسه شورای عالی قشر بسیج کارگران و کارخانجات استان فارس با حضور دکتر رعیتی فرد، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مسئولین سپاه استان، تشکل های کارگری و کارفرمایی و مدیران کارخانجات استان فارس برگزار گردید.

دیدار مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی

1398/05/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، ایوبی، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام از شرکت شهرک های صنعتی استان بازدید و با مهندس اسماعیلی مدیر عامل این شرکت به گفت و گو پرداخت.

سرهنگ ایوبی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام  نخست در خصوص اهمیت بسیج در حوزه کارگری نکاتی را بیان و برنامه های سازمان را تشریح کرده و همچنین در زمینه کمک به رونق تولید و پتانسیل بالای بسیج در حوزه کارگری سخنانی را عنوان کرد.

صفحات

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13