کمک به جامعه کارگری وکمک به همنوعان و نیازمندان با شیفت ایثار در قالب رزمایش مومنانه در ایلام برگزار شد

1399/05/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات، رزمایش همدلی و کمک مومنانه در واقع مرحمی است بر دل‌های زخم‌خورده نیازمندان و محرومان که در روزگار سخت شیوع این ویروس کسب و کار خود را از دست دادند و امیدی برای خانواده‌هایی شد که در این دوران شرمنده فرزندان خود شدند.

برگزاری جلسه توجیهی طرح اعتلای شهید برونسی

1398/11/01

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جلسه توجیهی طرح حاتم(حمایت از کالای ایرانی) در فرماندهی سپاه استان ایلام و با حضور سرهنگ یوسفی معاون اجرایی سپاه استان ، سرهنگ ایوبی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان و همچنین اعضای ستاد طرح ایران یار درخصوص فرآیند اجرای طرح اعتلای شهید برونسی در دفتر معاونت اجرایی سپاه استان برگزار گردید.

در ابتدا جلسه پس از ارائه گزارش عملکرد در حوزه های کارگری و گفت وگو و تبادل نظر بین اعضا، مواردی به تصویب رسید که همه اعضا نتعد به انجام آن شدند.

انتهای پیام/

بازدید مسئول بسیج کارگران و کارخانجات ایلام ازکشتارگاه صنعتی شهرک صنعتی ایلام

1398/09/30

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سرهنگ ایوبی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام به همراه سرهنگ جعفری مسئول آماد و پشتیبانی سپاه این استان از کشتارگاه صنعتی ایلام بازدید به عمل آوردند، کشتارگاه صنعتی ایلام بدلیل وجود دستگاهای پیشرفته و به روز از برترین کشتارگاهای غرب کشور می باشد که با تولید فرآورده های خام گوشتی بصورت مستقیم با زندگی مردم در ارتباط می باشد.

مراسم اربعین باید در شأن و عظمت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) باشد

1398/07/20

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام به ریاست سرهنگ کریمیان جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان و با حضور سرهنگ ایوبی مسئول سازمان  بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام، مدیران کارخانجات و واحدهای تولیدی، ررؤسای ادارات و جمعی دیگر از مسئولین مرتبط برگزار شد.

در جلسه هر یک از مسئولین حاضر به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پیرامون هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم برای برگزاری هر چه بهتر مراسم اربعین حسینی و ارائه گزارشی در این خصوص پرداخته و توضیحاتی را بیان کردند.

دیدار مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی

1398/05/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، ایوبی، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام از شرکت شهرک های صنعتی استان بازدید و با مهندس اسماعیلی مدیر عامل این شرکت به گفت و گو پرداخت.

سرهنگ ایوبی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام  نخست در خصوص اهمیت بسیج در حوزه کارگری نکاتی را بیان و برنامه های سازمان را تشریح کرده و همچنین در زمینه کمک به رونق تولید و پتانسیل بالای بسیج در حوزه کارگری سخنانی را عنوان کرد.

بازدید مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان از شرکت پالایش گاز ایلام

1398/03/04

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مسئول بسیج کارگران وکارخانجات استان ایلام از پایگاه مقاومت شهید چمن آرا شرکت پالایش گاز ایلام بازدید بعمل آورد.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام گفت: ارزش ها، باورهایی است که به رفتارهای انسان جهت می دهد. این ارزش هاست که با شخصی کردن خوبی ها و بدی ها و امور مطلوب برای افراد جامعه چراغ هدایت رفتار فردی و گروهی را بر می افروزد.

بسیج حماسه ایمان و غیرت

1395/09/03

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، پیام آقای ایوبی مسئول سازمان بسیج کارگری استان ایلام به مناسبت هفته بسیج:

هفته بسیج فرصت مناسبی است برای گرامیداشت خاطره رشادت ها و فداکاری های جوانانی غیور که با ایمان, اخلاص و شجاعت و همدلی بی نظیر در لبیک به فرمان حضرت امام راحل(ره) با گذشتن از جان با ارزش خود در راه خالق هستی, خالق زیباترین لحظه های ایثار و فداکاری شده و برای همیشه تاریخ جاودانه شدند.

برگزاری یادواره شهدا خانواده بزرگ پتروشیمی

1395/07/10

به منظور تجلیل از مقام شامخ شهدا,ایثارگران و خانواده های گرانقدر آنها,اولین یادواره شهدای خانواده بزرگ شرکت پتروشیمی ایلام همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور مهندس  دانشی مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام و سرهنگ شاکرمی معاونت هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام,مسئول سازمان بسیج کارگری استان و فرمانده حوزه مقاومت شهید رضایی نژاد ناحیه ایلام و پرسنل برگزار گردید.

آخرین اخبار

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13