مراسم اربعین باید در شأن و عظمت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) باشد

1398/07/20

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی در سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام به ریاست سرهنگ کریمیان جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان و با حضور سرهنگ ایوبی مسئول سازمان  بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام، مدیران کارخانجات و واحدهای تولیدی، ررؤسای ادارات و جمعی دیگر از مسئولین مرتبط برگزار شد.

در جلسه هر یک از مسئولین حاضر به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پیرامون هماهنگی ها و برنامه ریزی های لازم برای برگزاری هر چه بهتر مراسم اربعین حسینی و ارائه گزارشی در این خصوص پرداخته و توضیحاتی را بیان کردند.

دیدار مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان با مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی

1398/05/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، ایوبی، مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام از شرکت شهرک های صنعتی استان بازدید و با مهندس اسماعیلی مدیر عامل این شرکت به گفت و گو پرداخت.

سرهنگ ایوبی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام  نخست در خصوص اهمیت بسیج در حوزه کارگری نکاتی را بیان و برنامه های سازمان را تشریح کرده و همچنین در زمینه کمک به رونق تولید و پتانسیل بالای بسیج در حوزه کارگری سخنانی را عنوان کرد.

بازدید مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان از شرکت پالایش گاز ایلام

1398/03/04

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مسئول بسیج کارگران وکارخانجات استان ایلام از پایگاه مقاومت شهید چمن آرا شرکت پالایش گاز ایلام بازدید بعمل آورد.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان ایلام گفت: ارزش ها، باورهایی است که به رفتارهای انسان جهت می دهد. این ارزش هاست که با شخصی کردن خوبی ها و بدی ها و امور مطلوب برای افراد جامعه چراغ هدایت رفتار فردی و گروهی را بر می افروزد.

بسیج حماسه ایمان و غیرت

1395/09/03

به گزارش سازمان بسیج کارگری کشور، پیام آقای ایوبی مسئول سازمان بسیج کارگری استان ایلام به مناسبت هفته بسیج:

هفته بسیج فرصت مناسبی است برای گرامیداشت خاطره رشادت ها و فداکاری های جوانانی غیور که با ایمان, اخلاص و شجاعت و همدلی بی نظیر در لبیک به فرمان حضرت امام راحل(ره) با گذشتن از جان با ارزش خود در راه خالق هستی, خالق زیباترین لحظه های ایثار و فداکاری شده و برای همیشه تاریخ جاودانه شدند.

برگزاری یادواره شهدا خانواده بزرگ پتروشیمی

1395/07/10

به منظور تجلیل از مقام شامخ شهدا,ایثارگران و خانواده های گرانقدر آنها,اولین یادواره شهدای خانواده بزرگ شرکت پتروشیمی ایلام همزمان با هفته دفاع مقدس با حضور مهندس  دانشی مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام و سرهنگ شاکرمی معاونت هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام,مسئول سازمان بسیج کارگری استان و فرمانده حوزه مقاومت شهید رضایی نژاد ناحیه ایلام و پرسنل برگزار گردید.

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13