امام جمعه ساوه از کارخانه فنر سازی خاور بازدید کرد

1398/04/18

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، حجت الاسلام حسینی امام جمعه محترم ساوه به همراه مدیران اجرایی این شهرستان از کارخانه فنر سازی خاور بازدید کردند . جلیلی مدیر کارخانه فنر سازی خاور ضمن خیر مقدم به امام جمعه محترم ساوه و هیئت همراه گفت : مهمترین مشکل ما تامین سرمایه در گردش و دریافت تسهیلات بانکی است. امام جمعه ساوه در حاشیه این بازدید با اشاره به مشکلات اقتصادی و تحریم ها ، صنایع را میدان مجاهدت و رزم بیان کرد و گفت: سرمایه در گردش و اخذ مجوز از ارگان های دولتی مهمترین مشکل کارخانه ها است که باید هر چه زودتر برطرف شود.

صدای کارگران باید در جمع مدیران شنیده شود

1398/02/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جمعی از کارگران بسیجی به همراه مدیران کل ادارات و سازمانهای متولی کار ، دبیر احزاب و تشکل های کارگری، به مناسبت هفته کارگر و روز بسیج کارگری با آیت الله شعبانی نماینده ولی فقیه در استان همدان و امام جمعه شهرهمدان دیدار و گفتگو کردند.

 در این دیدار آیت الله شعبانی ضمن تبریک هفته کارگر به کارگران زحمتکش و تجلیل از زحمات آنان  نگاه اسلام به جایگاه و ارزش کار و کوشش را بسیار مهم و رفیع دانستند .

تشکل های کارگری و کارفرمایی با امام جمعه تبریزدیدار و گفت وگو کردند

1398/02/07

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگری و کارخانجات کشور، حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم ، در دیدار فرماندهان حوزه و پایگاههای بسیج کارگری و نمایندگان تشکل های کارگری، کارفرمایی و تعاونگران استان به مناسبت گرامیداشت هفته کارگر، روز کارگر را فرصتی مناسب برای تجلیل از تلاش ها و خدمات کارگران دانست و اضافه نمود: که رونق تولید ملی با دستان توانگر کارگران محقق می شود و این موضوع مهم دشمنان را در رسیدن به اهدافشان ناکام می گذارد.

دیدارمسئولین بسیج قشرکارگری باآیت ا...فلاحتی ،امام جمعه و نمانده ولی فقیه در رشت

1397/12/01

به گزارش خبرنگار بسیج گارگری سپاه قدس گیلان ، در ایام دهه مبارک فجر و به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی ،هیئت اندیشه ورز بسیج کارگری استان ، فرمانده حوزه و فرماندهان پایگاههای کارگری شهرستان رشت به همراه مدیران کارخانجات این شهر با آیت ا...فلاحتی نماینده ولی فقیه استان گیلان وامام جمعه  رشت دیدارکردند.

دراین دیدارابتدامسئول سازمان بسیج کارگری استان به تشریح برنامه های بسیج کارگری درراستای حمایت از کالای ایرانی پرداخته و چند مشکل کارگری از جمله امنیت شغلی، وضعیت معیشت کارگران و مشکل مواد اولیه به خاطر نوسانات دلار و تحریمها را بیان نمودند.

دیدار مسئول بسیج کارگری و کارخانجات آذربایجان شرقی با امام جمعه شهرستان شبستر

1397/11/10

به گزارش خبرنگار بسیج کارگری استان آذربایجان شرقی ، مسئول  بسیج کارگری استان آذربایجان شرقی درجهت ترویج فرهنگ استفاده از  کالای ایرنی و حمایت از کارگر ایرانی با امام جمعه شهرستان شبستر حجت الاسلام والمسلمین محمد زاده دیدار و گفتگو کردند .

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13