176 زندانی به نیت شهدای هواپیمای اوکراینی آزاد می شوند

1398/10/28

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، مراسم بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش و همچنین شهدای سانحه هواپیمایی و جانباختگان مراسم تشییع شهدای قاومت در کرمان، به همت سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان، خانه صنعت، معدن و تجارت استان، اتاق بازرگانی تبریز و همچنین شرکت‌های خدماتی شهرک‌های صنعتی و شرکت شهرک‌های صنعتی استان و با حضور‌جمعی از مسوولان ملی و استانی در محل حسینیه شهدای گمنام وادی رحمت تبریز برگزار شد .

نامگذاری شهرک صنعتی 4 تبریز بنام شهید سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی

1398/10/28

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، طی مراسمی بمناسبت بزرگداشت شهید سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش که با حضور استانداراستان آذربایجان شرقی، فرمانده سپاه عاشورا، مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان و جمعی از مسئولین استانی همراه بود، شهرک صنعتی شماره 4 تبریز به نام این شهید بزرگوارنامگذاری گردید.

سردار خرم فرمانده سپاه عاشورا در حاشیه این مراسم گفت، ماندگاری نام حاج قاسم سلیمانی در شهادت بود چرا که مقام شهید و شهادت جاودانه است.

انتهای پیام/

سپهبد سلیمانی مالک اشتر انقلاب و مدافع حریم اسلام بود

1398/10/17

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با سراسر کشور و با ورود پيکر مطهر سردار سرافراز اسلام ، شهيد حاج قاسم سليماني، ابو مهدي المهندس و همرزمان با وفاي ايشان به ميهن اسلامي، مجلس بزرگداشتي در محل حسينيه شهداي تراکتورسازي تبريز، با شکوه خاص و حضور پرشور و بي نظير کارکنان شرکت های مختلف گروه صنعتی تراکتورسازي ایران و مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان برگزار گرديد .

اصلی ترین نقشه دشمن، ایجاد انحراف در مسیر اهداف انقلاب اسلامی می باشد.

1398/10/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، نشست روشنگری فرماندهان و اعضای شورای پایگاه های مستقر در مجتمع تراکتورسازی، با حضور سرهنگ پاسدار حسین  پوراسماعیل جانشین ناحیه امامت تبریزدر شرکت تراکتورسازی تبریز برگزار گردید.

ابوالفتح ابراهیمی مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران  در ابتدا ضمن خوش آمد گویی، به بیان برخی نکات پیرامون رونق تولید و نقش روحیه بسیجی و همچنین بصیرت در خودکفایی و اشتغال پرداخته و احادیثی از پیامبر اکرم(ص) در این ضمینه بیان نمودند.

بازديد مسئول بسيج كارگران و کارخانجات آذربایجان شرقی از شركت کیسه تبریز

1398/09/30

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، محمد جواد عقلمندی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی از شرکت کیسه تبریز بازدید و با مدیران و کارگران این شرکت گفت و گو کرد.

مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی درحاشیه بازدید از شرکت کیسه تبریز، با اشاره به لزوم تلاش حداکثری برای تحقق شعار سال و تامین منویات مقام معظم رهبری در این خصوص اظهار کرد: با تحقق شعار سال "رونق تولید"، بخش قابل توجهی از مشکلات اقتصادی مرتفع می‌شود و تمامی دهک‌های اقتصادی جامعه به صورت مستقیم و غیرمستقیم از ثمرات آن برخوردار خواهند شد.

بیانیه گام دوم راهی برای خروج از بحران و رونق تولید

1398/09/26

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، جلسه هیأت اندیشه ورز بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی با هدف تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و تعیین خط مشی های آتی بسیج در راستای کمک به رونق تولید و رفع موانع تولید درمراکز صنعتی وتولیدی استان برگزار گردید.

عقلمندی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان با بیان اینکه مقام معظم رهبری سال ۹۸ را سال رونق تولید نام گذاری کردند، تصریح کرد: ما در جنگ اقتصادی هستیم و دشمنان قصد تخریب ما را دارند، اما پاد زهر آن همین تاکید مقام معظم رهبری یعنی رونق تولید است، همه باید برای رونق تولید ملی برنامه ریزی کنیم.

افتتاح پایگاه بسیج شرکت انتقال خطوط لوله و مخابرات نفت استان آذربایجان شرقی

1398/09/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، سردار عباسقلی زاده جانسین سپاه عاشورا به همراه مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان طی مراسمی پایگاه بسیج شهید محسن حججی را در شرکت انتقال خطوط لوله و مخابرات نفت استان آذربایجان شرقی افتتاح نمود.

سردار عباسقلیزاده جانشین فرمانده سپاه عاشورا در مراسم افتتاح این پایگاه اظهار داشت: بعضی سوء مدیریت ها در داخل کشور نارضایتی های مردم را بیشتر می کند، مشکلات کشور فقط با روحیه انقلابی و بسیجی قابل حل هستند.

تولید داروی دامی هیوسین ۲۰ میلی گرم در میلی لیتر برای اولین بار در ایران

1398/09/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، خط تولید داروی دامی هیوسین ۲۰ میلی گرم در میلی لیتر درداروسازی شهید قاضی استان آذربایجان شرقی افتتاح گردید.

دکترباسمنجی مدیرعامل داروسازی شهید قاضی در مراس رونمایی از داروی دامی جدید گفت: با تولید این محصول ضمن اینکه نیاز کلی کشوررا تولید و پوشش می دهیم، در راستای ارتقاء سلامت دامی و بهداشت دامی خلاء بزرگی را نیز برطرف نمودیم.

باسمنجی در ادامه گفت: بیش از 70 پروانه تولید محصولات انسانی و 12 پروانه تولید محصولات دامی را در دست داریم که تا پایان سال 99 وارد بازار خواهد شد.

بسیج کلید طلایی حل مشکلات کشور در برابر ترفندهای دشمنان است

1398/09/07

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، محمد جواد عقلمندی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی در مراسم گرامیداشت هفته در شرکت کلرپارس تبریزگفت: بسیج به معنای کل ملت ایران و همه کسانی است که دل در گرو عمران و ابادانی ایران دارند.

وی افزود: بسیج در همه عرصه نقش آفرینی داشته و با وجود تحریم ها و مانعی که دشمنان ایجاد کرده اند همواره کارنامه درخشانی دارد.

عقلمندی بسیج را پیشتاز مقابله با دشمنان دانست و تاکید کرد: بسیج کلید طلایی حل مشکلات کشور در برابر ترفندهای دشمنان است که اوج اقتدار این نیروی الهی در هر عرصه ای مشهود می باشد.

بازدید دانش آموزان از شرکت پمپ ایران تبریز

1398/09/03

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج کارگران وکارخانجات استان آذربایجان شرقی، به همت فرماندهی حوزه چهاربسیج کارگری شهید باهنرتبریز جمعی از دانش آموزان دوه اول دبیرستان تمدن  تبریز در قالب طرح «ایران یار» که با هدف حمایت از کالای ایرانی برگزار می شود، با حضور درشرکت پمپ ایران از فعالیت های این واحد بازدید کردند.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13