شرکت لیفتراک سازی سهند پتانسیل و ظرفیت بالایی برای تولید و تامین نیازمندی های کشور دارد

1399/04/17

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، حبیب دباغی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی ضمن دیدار با قائم مقام شرکت لیفتراک سازی سهند از خط تولید این شرکت نیز بازدید کردند.

ایشان در این بازدید ضمن ابراز ناراحتی از وضعیت فعلی شرکت لیفتراک سازی سهند از عدم توجه مناسب به حل مشکلات این شرکت از سمت مدیران تصمیم گیر استان گلایه نمود و بر حل مشکلات فعلی شرکت در اسرع وقت تاکید کرد.

ضرورت بازگشت شرکت ماشین سازی به روز های پررونق در سال جهش تولید

1399/04/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، حبیب دباغی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی که بمنظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید و کمک به رفع موانع تولید و کمک به بهبود فضای کسب و کار درشرکت ماشین سازی تبریز حضور پیدا کرد آمادگی بسیج را برای کمک به افزایش تولید و بهره وری در آن شرکت اعلام نمود.

ضرورت بازگشت شرکت ماشین سازی به روز های پررونق در سال جهش تولید

بازدید وزیر صمت از کارگاه تولید ماسک و ملحفه گروههای جهادی

1399/02/13

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، بمناسبت هفته کار و کارگر، وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه فرمانده سپاه عاشورا از کارگاه خط تولید ماسک و ملحفه که به همت گروههای جهادی بسیج کارگران و کارخانجات استان راه اندازی شده اند بازدید کرد.

سردارعابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا در این بازدید گزارشی از فعالیت های گروههای جهادی بسیج استان در مبارزه با ویروس کرونا ارائه وگفت: سپاه از اولین ساعات اعلام شناسایی ویروس کرونا در کشور به منظور پشتیبانی از مدافعان سلامت ، اولویتِ خود را به مهارِ کرونا اختصاص داده است.

شیفت ایثا ر برای خدمت به نیازمندان

1399/02/11

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، در هفته کار و همزمان با روز بسیج کارگران و کارخانجات، شیفت ایثار در شرکت های منتخب استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

محمد جواد عقلمندی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان ضمن حضور در تعدادی از شرکت های تولیدی ضمن بازدید از خط تولید و شیفت ایثار کارگران، با اهداء شاخه های گل از تلاش شبانه روزی کارگران در عرصه صنعت و تولید تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

بازگشت دوباره شرکت دیاموند به چرخه تولید محلول ضدعفونی کننده بر پایه الکل

1399/02/03

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و لزوم تأمین مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی، با پیگیری های بسیج کارگران و کارخانجات استان آذربایجان شرقی، مشکلات گمرگی شرکت دیاموند در ترخیص قسمتی از مواد اولیه برای تولید مرتفع گردید.

بازدید امام جمعه تبریز از شیفت ایثار کارگران بسیجی در شرکت سرم سازی شهید قاضی

1398/12/27

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور و افزایش نیاز به سرم و فرآورده های تزریقی در مراکز درمانی و بهداشتی در کشور، و بمنظورافزایش تولید ورفع نیازمندی موجود، شیفت ایثار در شرکت سرم سازی شهید قاضی تبریز برگزار گردیده است.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم امام جمعه تبریزدر بازدید از شیفت ایثار سرم سازی شهید قاضی گفت: فعالیت سه شیفت این شرکت در کنار وظیفه ذاتی آن که تولید سرم و مشتقات تزریقی است، در راستای مسئولیت خود اقدام به راه اندازی شیفت ایثار نموده که اقدامی جهادی و قابل تحسین است.

برگزاری شیفت ایثار در شرکت کلرپارس تبریز

1398/12/08

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با افزایش نیاز به مواد بهداشتی و شوینده در کشور، و بمنظورافزایش تولید ورفع نیازمندی مواد اولیه شرکت های تولید کننده محصولات بهداشتی و شوینده، کارگران بسیجی کارخانه کلرپارس تبریز با برگزاری شیفت ایثار، بدون دریافت حقوق و اضافه کار باعث افزایش تولید محصولات کارخانه شدند.

سردار عابدین خرم فرمانده سپاه عاشورا در بازدید از شیفت ایثار شرکت کلرپارس گفت: بخش بهداشت و درمان کشور هر کمکی نیاز داشته باشد سپاه کمک خواهد کرد و در کنار آن‌ها خواهیم بود.

چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی ویژه کارگران کارخانجات

1398/11/17

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و به همت پایگاه مقاومت و انجمن اسلامی و دارالقرآن شرکت چرخشگر چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی در رشته های حفظ.قرائت.ترتیل و تفسیر قرآن و نهج البلاغه با حضور کارگران و فرزندان آنها برگزار گردید.

افتتاح نمایشگاه محصولات فرهنگی بمناسبت دهه مبارک فجر

1398/11/15

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور، همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ایران نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی در شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران افتتاح گردید.

در این مراسم مهندس شهبازمدیرعامل شرکت موتورسازان تراکتورسازی ضمن عرض تبریک ایام دهه فجر و گرامیداشت شهادت فرمانده بزرگ جبهه مقاومت در جهان اسلام حاج قاسم سلیمانی و یارانش، گفت: دستاوردها وخود کفایی های موجود از برکات انقلاب می باشد.

تولید کنندگان داخلی باید به این باور برسند که مشتریان بزرگنرین سرمایه آنها هستند

1398/11/10

به گزارش خبرنگار سازمان بسیج کارگران وکارخانجات کشور، جلسه توجیهی طرح شهید برونسی با هدف فرهنگ سازی حمایت از کالای ایرانی با حضور فرماندهان حوزه های و پایگاههای کارگری استان و جمعی از مدیران و کارفرمایان واحدهای صنعتی و تولیدی برگزار گردید.

عقلمندی مسئول بسیج کارگران و کارخانجات استان در این جلسه گفت: یکی از ملزومات تقویت تولید ملی خرید محصولات تولیدکنندگان داخلی است و این امر با تغییر ذائقه مردم به مصرف کالای داخلی میسر می شود.

صفحات

سخن روز

قال رسول الله (ص) :
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة / بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله!پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود : جدیت و تلاش در طلب معیشت / مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 13